השעון החכם של סמסונג מעבר לפינה וצפוי להיות מוכרז באירוע סמסונג ב-4 לספטמבר ועד כה הדברים שאנחנו יודעים לומר עליו הם כמעט… כלום. כעת המדליף evleaks מביא לנו מידע חדש, ואולי הוכחה ראשונה לקיומו של השעון.

תמונות שהודלפו מציגות את ממשק המערכת של ה-Samsung Gear Manager, אפליקציית הניהול של השעון החכם תחילה, ניתן לראות כי ההתחברות לשעון מתבצעת דרך NFC וממשיכה ב-Bluetooth במסך השמאלי, המבקש מהמשתמש לקרב את מכשיר הנייד והמטען אחד לשני. האם זה אומר שהמטען של השעון לוקח חלק פעיל בחיבור הראשוני? ככל הנראה שכן וכי אפשר להניח שלשעון ישנו משטח הטענה כלשהו. במסך השני ניתן לראות גישה להגדרות השעון, האפליקציות הקיימות בו וכן אפשרות "Find my watch", שיאפשר לאתר את המכשיר במרחק מקסימלי של 10 מטר (בהתאם לטווח של ה-Bluetooth).

דיווחים שקיבלנו עד כה אומרים כי השעון יכלול מסך מגע בגודל 2.5 אינצ' מסוגל OLED ברזולוציה 320×320, מעבד כפול ליבה 1.5GHz, זיכרון 1GB של RAM, תקשורת Bluetooth 4.0 ומערכת ההפעלה בגרסת Jelly bean. עוד נאמר כי הוא יהיה מצויד במצלמה 4 מגה פיקל עם צילום וידאו 720p ולא 2 מגה פיקסל כפי שנאמר בעבר, המכשיר יגיע עם אחסון פנימי בפח של 8 או 16 ג'יגה בייט, ככל הנראה ללא אפשרות להרחבה. דבר אחרון שנוסף לדיווחים היא הסוללה שתספק לא יותר מ-10 שעות עבודה רציפות (כאשר המסך דלוק).

קרא עוד:  שאומי שחררה גרסה חדשה ל-Poco Launcher שזמינה לכולם

אנחנו שבוע בלבד לפני החשיפה הרשמית, וחלקיקי המידע הללו מתחילים להתחבר.