לוגו סמסונג

סמסונג תקיים השנה את "מרוץ הגיימינג החברתי" במסגרת המסלול החברתי של 'מרתון סמסונג תל אביב 2017' שיתקיים ביום שישי הקרוב. מרוץ הגיימינג, שייקרא "#RUN_PLAY_GIVE", יהפוך את מסלול המרתון למשחק מחשב בעולם הממשי.

איך זה עובד? משתתפי המרתון יוכלו לאסוף מטבעות זהב דיגיטליים, S-coins, שיודבקו לאורך מסלולי הריצה. כל "דריכה" עליהן תזהה את המשתתף והמטבעות הדיגיטליים יומרו לכסף אמיתי אותו תתרום סמסונג, בשם רצי המרתון, למגוון פרויקטים חברתיים העוסקים בתחום הבריאות והחינוך.

הקונספט החדשני שבחרה סמסונג השנה בא לידי ביטוי גם במתחם ה-EXPO שהוקם השבוע בכיכר רבין ויהיה פתוח לקהל הרחב עד ליום המרתון עצמו. המתחם מציע מגוון פעילויות משחקיות לכל המשפחה שיאפשרו גם הם צבירה של המטבעות הדיגיטליים. בין הפעילויות: מתחם מסלולי ריצה המשלבים משחק, מתחם VR ייחודי ותוספת מיוחדת לחובבי הז'אנר עם מכונות המשחק הנוסטלגיות של פעם.

כמדי שנה, תקיים סמסונג במתחם ה- EXPO גם את פעילות "תעביר את זה הלאה", המזמינה את המבקרים לתרום בגדים ומשחקי ילדים. בשנה שעברה נמסרו לתרומה קרוב לטון בגדים. הבגדים שיתקבלו יעברו כיבוס וניקוי ולאחר מכן יעברו למשפחות נזקקות.

 

מתחם ה- EXPO של סמסונג שייפתח בכיכר רבין ויפעל בין התאריכים 19-23.2.17, יציע מגוון פעילויות משחקיות לכל המשפחה שיאפשרו גם הם צבירה של המטבעות הדיגיטליים. בין הפעילויות מתחם מסלולי ריצה המשלבים משחק, מתחם VR ייחודי ותוספת מיוחדת לחובבי הז'אנר עם מכונות המשחק הנוסטלגיות של פעם.

קרא עוד:  זיכרון חדש של ווסטרן דיגיטל בתקן UFS 3.1 יהפוך את הטלפונים למהירים יותר

מר קריין קו, מנכ"ל סמסונג ישראל: "זו השנה השלישית בה מוקדשת פעילות המותג במרתון סמסונג תל-אביב למען מטרה חברתית, ואנחנו גאים להמשיך במסורת זו. התרומה לקהילה הינה חלק בלתי נפרד מהעשייה שלנו בישראל, ועוסקת בנושאים הרלוונטיים לנו כחברה. השנה אנו מזמינים את כולם לקחת חלק בפעילות, לאסוף מטבעות במהלך ההרשמה, במהלך האקספו החוויתי והמיוחד, או במהלך יום המרתון עצמו. אנחנו מתחייבים להעביר את הכסף שנצבר במהלך הפעילות למגוון פרויקטים חברתיים בקהילה. אנו צופים כי הרוח הספורטיבית וההירתמות למטרה טובה, לצד חוויית המשחק הייחודית שאנו מציעים השנה, יעניקו השנה 'דרייב' ומשמעות נוספים לריצה עבור המשתתפים".

מרתון סמסונג תל-אביב 2017 ,אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל, שהפך זה מכבר למסורת מקצועית וחברתית, חוזר השנה ללב העיר תל-אביב במתכונת גדולה וחגיגית מתמיד. האירוע יתקיים ביום ו', 24.02.17, עם
כ-40,000 רצות ורצים הצפויים לקחת חלק באחד מ-6 מסלולים אורבניים מרהיבים. מרתון סמסונג תל-אביב מושך רצי עילית מרחבי העולם המגיעים במיוחד להתחרות במסלול מישורי על רקע חוף תל-אביב ורחובותיה התוססים, והשנה צפויים להשתתף כ-1,500 רצים ורצות מרחבי העולם שינסו לשבור את שיא המרתון. כמו כן, לראשונה במרתון סמסונג תל-אביב, יעבור השנה מסלול רצי המרתון במתחם שרונה התוסס.