אחרי שחשפה את טאבלט ה-Galaxy Tab S6, סמסונג (Samsung) מתפנה לחשיפה הבאה שלה: Galaxy Watch Active 2, שעל פי הדיווחים יוכרז כבר בשבוע הבא. בינתיים, נראה כי החברה תשיק דגם נוסף, במהדורה מיוחדת של מותג בגדי הספורט אנדר-ארמור (Under Armour).

לפי המדליף הנודע evleaks, יושקו לא פחות משלושה דגמים חדשים של Galaxy Watch Active 2: דגם רגיל מבוסס על קישוריות Bluetooth, דגם הכולל מודם LTE לשימוש עצמאי ללא תלות בטלפון, ודגם שלישי של המותג אנדר-ארמור עם קישוריות Bluetooth גם כן.

כל הדגמים יהיו זמינים במהדורות של 40 ו-44 מ"מ, בעוד שהדור הקודם היה זמין רק ב-40 מ"מ. בפועל זה אומר גדלי מסך של 1.2 אינץ' ברזולוציית 360×360 פיקסלים ו-1.4 אינץ' עם אותה רזולוציה בהתאם לגודל הרצועה. שניהם גם יהיו מסכי OLED. מהדורת אנדר-ארמור תזכה גם לרצועה ספורטיבית חדשה ובלעדית, כמו גם אינטגרציה של אפליקציית MapMyRun ו-6 חודשי שימוש בחינם בשירות.

מלבד זאת, חידוש נוסף Galaxy Watch Active 2 הוא תוספת של חיישן האקו-לב (ECG), בדומה לקיים ב-Apple Watch Series 4. ככל הנראה, בדומה לשעון של אפל, אישור רשות התרופות האמריקאי לתקינותו ודיוקו של החיישן יתקבל רק בשנה הבאה. השעונים יגיעו עם 4 גיגה-בייט זיכרון אחסון ו-768 גיגה-בייט זיכרון עבודה – וזה יוכפל ל-1.5 גיגה-בייט בגרסת ה-LTE.

לפי הדיווחים, מועד ההכרזה נקבע לתחילת שבוע הבא, מספר ימים לפני אירוע החשיפה של Galaxy Note 10.

קרא עוד:  האם האוזניות נטולות החוטים ימצאו את דרכן לקופסאות הטלפונים של החברות המובילות?
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.