סמסונג (Samsung) מתכננת כבר זמן רב את הדור הבא של השעון החכם שלה. לפני מספר שבועות התפרסומו דיווחים לפיהם שם השעון לא יהיה Gear S4 , אלא דווקא Galaxy Watch. דיווח שמגיע היום מ־CENT מאשר זאת.

בצילום מסך מהאתר הרשמי של סמסונג ניתן לראות לצד Gear S2, גרסה ורודה־זהובה של "Galaxy Watch". לשעון אין מפרט או מחיר, אך מכותרתו אנו עדים למספר דברים, ביניהם שמו, צבעו, גודלו שיעמוד על 42 מילימטרים. כמו־כן נחשף שם הדגם של השעון, SM־R810NZDAXAR, שתואם לשמועות  שהופצו ברשת. בחברה עלו על הטעות במהרה והורידו את האתר.

השעון צפוי להגיע בשתי גרסאות, אחת עם קישוריות Bluetooth בלבד והשנייה עם בלוטות ותמיכה בסים עד תקן LTE, וכן תמיכה ב־Wi-Fi. הוא צפוי לרוץ על מערכת Tizen עם שבב Exynos 7 Dual 7270 מבית סמסונג, אם כי עדיין אין אישור לכך. המסך צפוי להגיע בגדלים 1.19 אינץ' ו־1.3 אינץ', וכיאה לשעון חכם, תהיינה היכולת למדוד את לחץ הדם של המשתמש.

הדיווחים עד־כה לא גורסים האם סמסונג תשיק את השעון לצד Galaxy Note 9 באירוע ה־Unpacked שלה או תחכה עד תערוכת IFA, אבל בהתחשב בכל ההדלפות האחרונות, הצפי הוא שהשעון אכן יוצג לצד Note 9, ב־9 באוגוסט.