לצד מכשיר הדגל החדש שלה, ה-Galaxy S10, צפויה סמסונג (Samsung) לחשוף במסגרת האירוע המתוכנן ל-20 בפברואר גם שעון חדש בשם Galaxy Watch Active, השעון ה-״ספורטיבי״ הראשון של היצרנית הקוריאנית. לאחר ששמו כבר נחשף בפרסומים קודמים, ניתן כעת להתרשם גם מעיצובו של השעון בהדמיה תלת-מימדית מפורטת המבוססת, כך לטענת האתר 91mobile האחראי לפרסום, על מידע ממקורות אמינים.

למרות שאפיונו של המכשיר הוא, כאמור, סביב פעילויות ספורטיביות (עם חיישני תנועה, קצב לב, GPS מובנה, מד צעדים ושאר חיישנים שישמחו את חובבי האימונים), העיצוב מעניק דווקא תחושת פרימיום עם מארז מתכת מרשים ותפס מתכתי בגימור זהה גם ברצועת הסיליקון המצורפת. גם הזכוכית שמעל למסך מתעקלת קלות בקצוות, במראה דומה לזה של שעון אפל (Apple Watch), אם כי במקרה של סמסונג המסך כמובן עגול ולא מרובע. בצידו של השעון נראים שני כפתורים פיזיים, המשתלבים בתוך המסגרת.

באשר ליתר המפרט, צפוי השעון להתהדר בעמידות בפני מים ואבק, חיבורי WiFi ו-Bluetooth ו-4 גיגה-בייט לאחסון מדיה. כמו כן, זה יהיה השעון הראשון מבית סמסונג שיתמוך בסייענית הדיגיטלית של החברה, ביקסבי (Bixby), בשלב הראשון לצורך קביעה והצגה של תזכורות על מסך המכשיר.