קצת אחרי ארה”ב, סמסונג משיקה את מחשב הטאבלט Galaxy Tab 2 10.1 ברשת פלאפון.  הטאבלט אשר הוכרז ברצלונה בתחילת השנה מגיע עם מפרט דומה לקודמו אך עם עיצוב מעט שונה וכן גרסת האנדרואיד ICS מהקופסה.

טאבלט ה-10.1 אינצ’ בגרסתו השנייה מביא את אותו המסך בגודל 10.1 אינצ’ ברזולוציה 1280×800 מסוג SuperAMOLED Plus, מעבד כפול ליבה 1GHz עם 1GB, כך גם המצלמה נשארה 3 מגה פיקסל והקדמית VGA. הוא יגיע עם תמיכה בתקשורת דור 3.5 התומכת עד 21Mbps לצד תקשורת WiFi וכן גם GPS ,Bluetooth 3.0 וסוללה 7000mAh.

הטאבלט מגיע עם גרסת האנדרואיד האחרונה כשעליה ממשק ה-TouchWIZ UX המסוגל להציג מגוון תכנים במסך הראשי, הכולל: סרטים, תמונות דיגיטליות, אתרים אהובים, עדכוני רשתות חברתיות ועוד. בנוסף, הטאבלט כולל מגש יישומים המכיל תכונות המשמשות את הצרכן באופן תדיר, כגון: מנהל המשימות, יומן, ונגן מוזיקה, אותן ניתן לתפעל בזמן שיישומים עיקריים אחרים נמצאים גם הם בשימוש, כולל הורדת קבצים גדולים ועריכת מסמכים.

יש לציין כי פלאפון היא היחידה בין שלושת הרשתות הגדולות שלא השיקה טאבלט לאחרונה, שכן סלקום השיקה בחודש שעבר את האייפד החדש ובאורנג’ השיקו את ה-Xoom, כך שזהו צעד בהחלט מתבקש.

מחירו ברשת פלאפון יעמוד על 89.90 שקלים בחודש למשך 36 חודשים או לרוכשים במחיר מוזמן תמורת 2,912 שקלים. למתחייבים לחבילת גלישה (199 שקלים) יקבלו את החזר מלא על מחירו של הטאבלט.