עוד לא הוכרז ה-Galaxy Tab, מחשב הטאבלט של סמסונג שנחשף בשבוע שעבר, וכבר נראה כי החברה תשיק יחד עימו סדרת אביזרים שבניהם ניתן למצוא מקלדת מלאה ועמדת עגינה עם יציאת HDMI.

לזוג הטאבלטים 7 ו-10 אינצ’ מתוכננים מספר אביזרים. כך מתברר כי הטאבלט יוכל לנגן תכני HD (כך לפחות אנחנו מקווים) על פי עמדת העגינה הטוענת את המכשיר וגם מאפשרת יציאת HDMI וקול לחיבור לטלוויזיה (€54). בדומה לאביזרים לאייפד, גם כאן תמצאו מקלדת מלאה המתחברת לחיבור המחשב ומאפשרת שימוש מלא כמו מחשב נייד (€82). עוד תמצאו נרתיק המאפשר שימוש גם לרוחב (€41), כבל למחשב, כבל AV ואוזניות.

ישנם מספר מחשבי טאבלטים שמסתובבים בשוק, אבל זה של סמסונג נראה הכי רלוונטי להגיע אלינו בזמן הקרוב. כחלק מסדרת גלקסי, הטאבלט יריץ את מערכת האנדרואיד בגרסה 2.2 ולפי השמועות הוא יריץ מעבד 1GHz עם 512MB RAM. הוא יגיע בשתי גרסאות כאשר הראשונה  עם מסך 7 אינצ’ והשניה 10 אינצ’ ולראשונה אנו צפויים לראות בגדלים אלה את מסך המגע SuperAMOLED הקיים גם ב-Galaxy S. שאר המאפיינים יכללו מצלמה קדמית ואחורית, קישוריות WiFi, מאיץ גרפי, תקשורת דור 3 ומקלט GPS. אנו ממתינים בקוצר רוח להכרזה של סמסונג על המחשבים שתתרחש בזמן הקרוב. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.