כפי שהזכרנו כבר, סמסונג (Samsung) תכריז באופן רשמי על Galaxy Tab S3, טאבלט חדש שלה, בתערוכת MWC 2017. תמונה של המכשיר החדש הופיעה היום ברשת, ויחד עמה מתגלים עוד כמה פרטים מעניינים, ובראשם חזרתו של ה-S Pen לתחום.

בתמונה שהגיעה מהמדליף [email protected] בטוויטר (Twutter) נראה תמונת יחסי ציבור של הטאבלט החדש. העיצוב על פניו לא השתנה בהשוואה ל-Tab S2, אשר משלב שני כפתורי מגע מצידי כפתור הבית הפיזי, אך התוספת היא שכלל הנראה כפתור הבית משמש גם כחיישן טביעות אצבע. גם השוליים סביב המסך עדיין גדולים, ולא צומצמו כפי שניתן היה לשער שיקרה, במיוחד לנוכח מגמת ניצול השטח המתרחשת בתחום הטלפונים החכמים.

מה שכן בולט בתמונה הוא עט ה-S Pen שכשאמור חוזר לטאבלטים של סמסונג. העט הדיגיטלי ישולב כפי הנראה בגוף הטאבלט במנגנון הדומה לקיים ב-Galaxy Note. בעזרתו יוכל המשתמש לשרבט ולצייר, ליצור תזכורות ופתקים ועוד שלל יכולות שאותם כבר ראינו עם דגמי העבר.

ככל הידוע, Galaxy Tab S3 צפוי להישאר עם מסך בגודל 9.7 אינץ' ברזולוציה של 2048×1536 פיקסלים, והוא יגיע עם זיכרון עבודה של 4 ג'יגה-בייט, מערכת על שבב Snapdragon 820 ומצלמה בגודל 12 מגה-פיקסל מאחורה, ו-5 מגה-פיקסל מקדימה. כמו בעבר אמורה סמסונג להציג את הטאלבט בגרסת WiFi בלבד וכן בגרסה שתומכת ב-LTE.