סמסונג (Samsung) הכריזה על טאבל שני השבוע זאת לאחר שבתחילתו היא הציגה את הדור החדש לסדרה היוקרתית שלה. הפעם מדובר ב-Galaxy Tab A Plus, אשר מצויד במסך 9.7 אינץ’, שבניגוד לסדרת ה-Tab, הוא מיועד לשוק האמצע.

קל לנחש כי דגם ה-Tab A Plus הוא שדרוג לסדרת ה-Galaxy Tab A שהוצגה מוקדם יותר השנה, אבל לא רק, כי הוא הראשון שלא מסדרות הפרימיום המצויד בעט דיגיטלי S Pen המוכר לנו לרוב מסדרת ה-Galaxy Note של החברה. הטאבלט מצויד במסך 9.7 אינץ’ ברזולוציית 768 על 1024 פיקסלים, יחס של 4:3 שאיכשהו חוזר לאופנה וכן הוא משולב בשבב מרובע ליבות מדגם ZMS-08 של חברת Zii Labs יחד עם זיכרון עבודה של 2 ג’יגה-בייט RAM ואחסון פנימי של 16 ג’יגה-בייט עם אפשרות הרחבה עד 128 ג’יגה-בייט.

בצד הצילום הטאבלט מציע מצלמה של 5 מגה פיקסל לצד ו-2 מגה פיקסל בקדמתו כאשר הוא ירוץ על גרסת האנדרואיד 5.0 Lollipop עם הממשק המותאם של סמסונג.

החברה תציע את ה-Galaxy Tab A Plus הן בגרסת WiFi והן עם תמיכה ב-4G LTE עם כרטיס סים, בצבע שחור או לבן במחיר של כ-350 דולר והוא יהיה זמין בקרוב בחנויות בארה”ב וכבר כעת בצרפת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.