מתקפת המכשירים של סמסונג השבוע ממשיכה: טאבלט חדש חשפה סמסונג ב-IFA 2011, ואחרי ה-Galaxy Note בעל מסך 5.3 אינצ’ היא חושפת את Galxy Tab 7.7 עם מסך 7.7 אינצ’ ובכך משלימה את הטאבלטים 8.9 ו-10.1 שכבר הושקו.

הטאבלט משדרג את קודמו לא רק בגודלו והמפרט הטכני, אלא גם בסוג המסך. סמסונג מספקת מסך Super AMOLED ברזולוציה של 1280×800, עם צפיפות פיקסלים גבוהה יותר מהדגמים הגדולים ועם מאפיינים שיספקו מסך איכותי מאוד, לא פחות ממסך ה-iPad ושטח עבודה רחב יותר.

שלא במפתיע, ה-Galaxy Tab 7.7 מכיל מעבד כפול ליבה 1.4GHz עם 16GB / 64GB אחסון פנימי, מצלמה 3 מגה פיקסל אחורית, 2 מגה פיקסל קדמית, תקשורת WiFi ו-Bluetooth 3.0, תמיכה ב-USB Host (עם כבל חיצוני), קישוריות דור 3 ורץ על מערכת ה-Honeycomb 3.2. עוביו עומד על 7.62 מ”מ, משקלו 317 גרם וזאת כאשר הוא מכיל סוללה בחוזק של 5100mAh המספקת עד 10 שעות עבודה.

גם בצד המולטימדיה ל-Galaxy Tab 7.7 יש מה להציע עם יכולת ניגון וידאו HD 1080p, וזה כולל גם תמיכה בקבצי Divx ו-H.264 והטאבלט גם יוכל לתפקד כשלט רחוק עבור טלוויזיות ומוצרי מדיה שונים אם תרצו. ממשק הטאבלט כולל כמובן את ה-TouchWIZ UX בגרסה החדשה הכולל את ווידג’טים Live Panel למסך הבית וכן גם כל ה-Hubים השונים של סמסונג (Music Hub, Game Hub, Social Hub) וכן חנות האפליקציות Samsung Apps.

קרא עוד:  מכירות השעונים החכמים ממריאות, ואפל שולטת על שליש מהשוק

השמועות על Tab 7.7 כבר שמענו בשבוע שעבר, ואפשר לומר כי סמסונג עושה מבחינת איזשהו תיקון מסוים ומשיקה טאבלט הרץ על גרסת האנדרואיד הייעודית של גוגל לכך, זאת לאחר שהטאבלט הראשון שלה רץ על מערכת האנדרואיד 2.1, ולמרות שגוגל אמרה בעצמה שהיא לא מערכת לטאבלטים, לסמסונג היו מכירות נאות.

סמסונג לא חושפת את מחירו או השקתו המשוערת, והצפי שזה יקרה עוד לפני תקופת החגים בארה"ב.