השמועות לגבי הטאבלט הבא מבית סמסונג, ה-Galaxy Tab 3, מתחילות להציף את הרשת. אחרי השמועה על הגלקסי נוט 8.0 טאבלט, החברה מתכננת להוציא את ה-Galaxy Tab 3 בשני גדלים שונים, 10.1 ו-7 אינץ', כך עולה מהשמועות.

על פי הדיווח של SamMobile, תחת שם הקודם Santos יהיו ארבעה מספרי מודלים שונים ל-Galaxy Tab 3, כאשר, ככל הנראה, מבדילות בין גודל המסך ובין קישוריות המכשיר (Wi Fi+3G או Wi Fi בלבד). עוד לא ידוע מה תהיה הרזולוציה של המסך ומה הם החידושים הצפויים בדור החדש, זאת פרט לעובדה שיוכרז בחצי הראשון של 2013 ויהיה זמין גם בצבע לבן כבר מההתחלה. השמועות מדברות גם על טאבלט נוסף עם שם הקוד ROMA, כאשר המידע היחיד אותו מסר המקור לגביי הטאבלט הוא שמצלמתו תהיה בעלת 5MP, בדומה לזו של ה-Galaxy Tab 3, והוא יגיע עם 16GB32GB של אחסון. טאבלט בגודל 10.1 אינץ' הוא דבר הגיוני בהחלט, אם כי הטאבלט בעל מסך ה-7 אינץ' נשמע תמוה במקצת שכן התחרות בתחום גבוהה למדי, ועליו סמסונג לא החליטה באופן סופי.

בתוך כך מתברר כי טאבלט הנוט 8.0 יהיה בעל רזולוציה של 1280×800 וירוץ על מערכת האנדרואיד 4.2 Jelly Bean, מעבד מרובע ליבות 1.6Ghz ומצלמה 5 מגה פיקסל לצד 2 ג'יגה ראם וזיכרון פנימי 16 או 32 ג'יגה. על פי השמועות גם הטאבלט הזה צפוי להיחשף במחצית הראשונה של 2013, ואנחנו יותר ממצפים לראות אותם בתערוכת MWC הקרובה שתיערך בעוד כחודש בלבד.