אין לנו כל ספק כי גאדג'טי העתיד ישתמשו במסכים גמישים, מסכים אותם ניתן לכופף אשר יפתחו בפני חברות הטכנולוגיה עידן חדש של עיצוב מכשירים. אפילו בתערוכת CES שהתקיימה השנה הציגה סמסונג מכשיר אבטיפוס עובד של נגן מדיה בעל מסך AMOLED גמיש, והוכיחה כי מסכים גמישים הם לא בגדר מדע-בדיוני ואנו כנראה במרחק של מספר שנים מייצור מסחרי של מסכים אלה. בנוסף, הספקנו גם לראות מספר קונספטים המאמצים את השימוש במסכים האלה בניהם גם ה-Morph הטלפון הגמיש של נוקיה (זוכרים?).

כעת המעצב היון יו (Heyon You) מותח את פוטנציאל המסך גמיש לגבול חדש ומציג לנו את ה-Galaxy S Skin, או Galaxy Skin המצויד לא במסך אחד אלא בזוג מסכים גמישים משני צידי המכשיר אשר יאפשרו חופש פעולה רב יותר בהתאמת המכשיר למשתמש: את המכשיר ניתן לכופף, לענוד על היד כמו צמיד או לקפלו כך שיונח על השולחן בזוית כאשר המשתמש מבצע שיחת-ווידאו.

ואם כל האפשרויות הללו לא מספיק חדשניים בשבילכם המכשיר יכיל מקרן זעיר המסוגל להקרין ווידאו על הקירות, יתמוך ברשתות הדור-הרביעי ויריץ גרסה  מיוחדת של מערכת הפעלה אנדרואיד אשר נקראת Android Flexy, התנצל בצורה חכמה את זוג המסכים הגמיש. המכשיר ברובו גמיש למעט חלקו התחתון של אשר יהיה מעט עבה יותר ובו יוכנסו כל רכיבי התקשורת, העיבוד, הסוללה וכרטיס הזיכרון.

קרא עוד:  טלפון ה-5G הראשון של שאומי יהיה Mi 9 5G

ללא כל ספק מדובר במכשיר מדהים, אפילו אם כרגע מדובר על קונספט בלבד, ומי יודע, ייתכן ובעתיד הקרוב אולי לראות את ה-Galaxy Skin בחנויות.(מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.