סמסונג מדווחת כי היא מכרה מאז השקת ה-Galaxy S II בחודש מאי השנה למעלה מ-10 מיליון מכשירים, כך מצליחה החברה לעמוד בתחזיותיה ולהשיג זאת בזמן קצר יותר בהשוואה ל-Galaxy S הראשון. עוד מדווחת כי זו הייתה שנת שיא מבחינת סמסונג ומכרה למעלה מ-300 מיליון מכשיירים סה"כ השנה.  ההודעה המלאה בהמשך.

סמסונג אלקטרוניקס דיווחה היום על שיא מכירות חדש בעת שחשפה כי סך המכירות שלה בשנת 2011 עומד על  300 מיליון יחידות. המכירות של סמסונג בשנת 2011 מסכמות שנה מוצלחת לחברה בקרב כלל המכשירים הסלולריים שהיא משווקת. ספינת הדגל של החברה, ה-Samsung Galaxy S וה-Samsung Galaxy SII  תרמו באופן משמעותי להצלחה. מכשירים אלו  המשיכו לצבור פופולאריות בקרב הצרכנים והפכו את המותג גלקסי לאחד ממותגי הסלולר הנמכרים ביותר בעולם. ה-Samsung Galaxy SII שהושק בשנת 2011, קבע שיא מכירות חדש לסמסונג, והגיע להיקף מכירות של  10 מיליון מכשירים, מהר יותר מכל מכשיר סלולארי אחר בהיסטוריית  החברה.

 "אנו גאים מאוד בהישג המכירות חסר התקדים, במיוחד לאור העובדה כי עקפנו את הציפיות עליהן הכרזנו מוקדם יותר השנה. זו הוכחה למשיכה המתמשכת של מכשירי סמסונג בקרב צרכנים ברחבי העולם," אמר ג'יי קיי שין, נשיא וראש מחלקת התקשורת הסלולרית של סמסונג. "סמסונג היא היצרנית היחידה שמציעה מבחר יוצא דופן של מכשירים ללקוחות עם מגוון של פלטפורמות כולל Android, Windows Mobile ו-Bada, הפלטפורמה של סמסונג המתחזקת וצוברת תאוצה בעקבות השקת המערכת המשודרגת של Bada 2.0. אנו מצפים בקוצר רוח להמשיך את ההצלחה גם בשנת 2012."

 לאחרונה, סמסונג הרחיבה את גבולות תחום הטלפונים הסלולריים עם חדשנות במוצרים כגון ה-Galaxy Note, מכשיר נייד חכם המשלב בין טאבלט לסמארטפון  וכולל צג Super AMOLED בעובי 5.3 אינץ', הראשון מסוגו בעולם, אשר שומר על הניידות של הסמארטפון תוך כדי שילוב עם ממשק משתמש ייחודי ובו טכנולוגיות מסך מגע ועט אלקטרוני. (הודעה לעיתונות)