בעוד שבשאר העולם יאלצו רוכשי מכשירי ה-Galaxy S8 Plus להסתפק במכשיר בעל זיכרון עבודה (RAM) בנפח 4 ג'יגה-בייט, בסין ובדרום קוריאה יוכלו ליהנות מדגם מיוחד עם זיכרון מוגדל.

לפי דיווחים, סמסונג (Samsung) החלה למכור מהדורה מיוחדת של דגם הפלוס עם נפח זיכרון מוגדל – 128 ג'יגה-בייט לאחסון ו-6 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה. כך, בעוד מכשירי ה-Galaxy S8 מתהדרים במפרט חזק במיוחד הכולל מעבד Exynos 8895 או Snapdragon 835, מסך רחב במיוחד בתצורה של 18:9 באבחנה של 2960×1440, זיכרון עבודה נותר בנפח של 'רק' 4 ג'יגה-בייט.

כיום יש כבר מספר יצרניות סיניות מתחרות אחרות כמו Vivo או OnePlus, שמציעות מזה שנה מכשירים עם זיכרון עבודה מוגדל בנפח 6 גי'גה-בייט. לגבי הנחיצות של זיכרון עבודה כה גדול במכשיר הטלפון ניתן להתווכח, אך נראה כי במטה היצרנית הקוריאנית החליטו שעל מנת להציע מכשיר עם מפרט תחרותי בשוק הסיני, יש להגדיל את זיכרון העבודה.

המהדורה המיוחדת של דגם ה-Plus תוצע למכירה במחיר הגבוה מ-1000 דולר, אך החברה תעניק לרוכשים את עמדת העגינה DeX ההופכת את מכשיר הטלפון החכם למחשב נייח, הטבה בשווי 150 דולר שצפוייה להמתיק מעט את המחיר היקר.

Samsung Galaxy S8

סמסונג הכריזה על Galaxy S8 (גלקסי אס 8) יחד עם +S8 במרץ 2017. הוא מציע מסך גולש לצדדים ללא שוליים בגודל 5.8 אינץ' ומגיע עם שבב Snapdragon 835 או Exynos 8895 לצד 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ומצלמה 12 מגה פיקסל, עוזרת חכמה Bixby וחסינות למים ואבק

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.