ימים עמוסי חדשות בימים אלה ואם זה לא מספיק, גם החברות עצמן מעלות לרשת טיזרים לקראת ההכרזות הצפויות בתחילת שבוע הבא במסגרת MWC 2016.

תחילה זו סמסונג שמעלה מידי יום סרטון על מכשיר הגלקסי הבא תחת התיוג TheNextGalaxy# ואם אתמול היה זה הסרטון עם ה’לאמה’, היום יש טיזר יותר מדויק: הוידאו בן ה-18 שניות שהועלה בעמוד הפייסבוק של סמסונג מובייל מציג בחורה שקפצה לרגע עם הטלפון ביד ובמקרה הוא נפלה לה מהיד היישר… לבריכה. כן, גם אנחנו לא מופתעים וזה בהמשך ישיר לסרטון שהודלף בתחילת השבוע המציג עמידות למים ב-Galaxy S7. אז אם היה ספק, כעת אנחנו יודעים בוודאות כי הוא יכלול הגנה כנגד מים באופן מלא.

עוד דבר שאנחנו יכולים כבר לומר הוא כי ה-LG G5 ירוץ על שבב Snapdragon 820. איך אנחנו יודעים את זה? רק היינו צריכים להציץ בציוץ של קוואלקום מלפני מספר שעות בו היא מזמינה את כולם לצפות בהכרזה שתתרחש ב-21 לפברואר וגם כאן היא תייגה את השבב החדש מתוצרתה. את ה-G5 שכבר דלף מספר פעמים בעבר קשה עוד לומר האם הוא יכלול פיצ'רים מיוחדים מעבר לחיישן טביעות האצבע שבגבו, שכן את הגימיק של המסך המשני היא שמרה לסדרה חדשה לגמרי – V10.

אז לא בטוח שהחברות יוכלו יותר מידי להפתיע אותנו בעת ההכרזה, אבל אנחנו מקווים כי יש להם עוד כמה דברים המסתתרים בתוך השרוול.