עם השקת ה-Galaxy S6, החליטה סמסונג (Samsung) להסיר את האפשרות להרחבת שטח האחסון באמצעות כרטיס זיכרון MicroSD במכשירי הדגל שלה ושאר דגמי הסדרה שהגיעו לאחר מכן, דבר שגרם ללא מעט ביקורות מצד הצרכנים. לפי דיווח חדש, ייתכן כי החברה הקשיבה לקריאות והיא צפויה להחזיר את האפשרות הזו למכשירי הדגל של השנה הקרובה (2016).

את הסרת כרטיס הזיכרון, סמסונג ביצעה כחלק ממהלך של עיצוב מחדש של המכשיר ומעבר לשימוש במתכת, ובנוסף לכך הוסרה גם האפשרות להחלפת סוללה, אפשרות שגם כן נתנה לה יתרון על פני המתחרים. אולם, במידה והדיווח אכן נכון, לא ברור עוד מה יעלה בגורל הסוללה והאם ישתנה משהו בגזרה.

לקראת הכרזה הצפויה בתחילת שנה הבאה, אנו מתחילים לקבל תמונה כוללת אודות ה-Galaxy S7 (גלקסי אס 7) שכלל הנראה יהיה זמין בשתי גרסאות. האחת רגילה והשנייה גרסת אדג' (Edge) בעלת קצוות מעוגלים. שני הטלפונים החכמים ככל הנראה יגיעו עם מערכת על שבב של סמסונג Exynos M1 או עם שבב Snapdragon 820 מבית קוואלקום.

הנקודה המסתורית ביותר כרגע נוגעת למצלמת המכשיר, בעבר סמסונג השתמשה בחיישן מבית סוני, אולם בשבוע שעבר הכריזה סמסונג על חיישן הנקרא BRITECELL. גודלו של חיישן זה נדחס באופן דרסטי ויאפשר למכשיר להפיק תמונות ברמה גבוהה גם בתנאי תאורה קשים תוך מתן תיקוני צבע.

על פי השמועות סמסונג תציג את ה-Galaxy S7 ברבעון הראשון של שנת 2016.