בעת השקת זוג מכשירי ה-Galaxy S7 של סמסונג וגרסת ה-Edge בפרט, התלוננו משתמשים כי שולי המסך רגיש מאוד למגע, כך כי ה-S7 Edge לא מסוגל להבדיל בין מגע סטאטי לבין מגע פונקציונלי, מה שגרם למכשיר לזהות לא נכון את השימוש בו (כמו לדוגמה בעת צילום).

כעת לפי הדיווח, סמסונג החלה בשחרור עדכון גרסה למכשירים החדשים, עדכון שגודלו 156MB בו היא מציינת כי הוא מספק פתרון ליציבות המכשיר והמגע וכן פונקציה חדשה המכונה Shape correction שנועדה לתקן תצוגה לא תקינה של צורות. ב-SamMobile אומרים כי כעת "התנגדות כף יד" (Palm Rejection) עובדת טוב יותר, כך שהמכשיר מזהה כראוי את אופי הלחיצה והשימושיות שלה.

כבר בעת הגילוי סמסונג הודיעה כי היא תשחרר עדכון לבעיה שנפוצה כאמור לבעלי גרסת האדג' וכרגע עוד לא ברור מתי העדכון יופץ לכולם, אך הוא כן מיועד לשני הדגמים של ה-S7. כפי הנראה, סמסונג מפיצה זאת בהדרגה והוא יגיע למשתמשים במהלך הזמן הקרוב.

Samsung Galaxy S7

מכשיר ה-Galaxy S7 של סמסונג הוא בעל מפרט הכולל מסך 5.1 אינץ' ברזולוציה QHD, שבב מתומן ליבות עם 4 ג'יגה-בייט RAM, מצלמה 12 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע וחזרתו של חריץ הזיכרון. הוא ירוץ על גרסת האנדרואיד 6 עם הממשק המותאם TouchWIZ וגוף חסין למים עד עומק של 1.5 מטר.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.