בעוד שנותר לא מעט זמן עד אשר תחשוף היצרנית הדרום קוריאנית את מכשירי הדגל שלה לשנה הבאה, נראה כי שלבי הייצור נכנס להילוך גבוה. תמונות שדלפו נותנות רמז כיצד עשוי להראות מכשירי ה-Galaxy S7 הבא(ים).

התמונות, שדלפו לכאורה ממפעל לחלקי מתכת וכמובן אין לכך כל אישור רשמי, מציגות את גוף השלד שיהווה את הבסיס למכשירי הדגל הבא של סמסונג. על-פי התמונות ניתן להבחין כי השלד עצמו נראה מעט שונה בהשוואה לדגמם הנוכחי של החברה – מה שעולה בקנה אחד עם השמועות לפיהן צפוי מכשיר הדגל הבא לעבור שינוי עיצובי.

יחד עם זאת, בתמונות הפירוק שנעשה למכשיר הגלקסי S6 אשתקד על-ידי האתר iFixit, נראה חור גדול במרכזו של המכשיר שמשמש כידוע לטעינה אלחוטית זאת בניגוד לתמונות הללו, כך שבלתי סביר שסמסונג תוותר על הטעינה האלחוטית במכשיר הדגל הבא שלה – או שייתכן ותשלב בדרך אחרת.

ואולם, ייתכן כי התמונות שהודלפו מציגות בכלל מכשיר מדגם אחר של סמסונג, ויש המשערים כי ייתכן החברה מתכננת מכשיר אף גדול יותר מאשר ה-Note עם Galaxy Mega שיכלול מסך 6 אינץ', שכבר הושק בעבר ואולי החברה תעניק לו הזדמנות נוספת בשנה הבאה.

לא אחד אם כי ארבעה

מלבד התמונות שדלפו, מספר דיווחים מעידים על כך כי החברה מתכננת להשיק לא פחות מארבעה דגמים שונים למכשיר הדגל ומלבד Galaxy S7, צפויה החברה להשיק גם את דגם S7 Plus וכן את סדרת אדג' שיכללו את מכשירי Galaxy S7 Edge ו-Galaxy S7 Edge Plus.

קרא עוד:  דיווח: וואווי תשיק מערכת הפעלה משלה בסתיו הקרוב

אלו, צפויים לכלול את השבב החדש של החברה Exynos 8890 שהוכרז לא מזמן וכן את חריץ הרחבת הזיכרון שנעדר בדגמי השנה הנוכחית. בנוסף, כפי הנראה המכשירים הרגילים יזכו לגודל מסך של עד 5.2 אינץ' בעוד דגמי הפלוס יקבלו תצוגה בגודל של 6 אינץ'.

מוקדם יותר השבוע דלף דגם בתלת מימד של S7 Plus, בו נראה כי העיצוב דומה להדלפה הנוכחית. עד כה לפי השמועות, דגם הפלוס יכלול מסך 6 אינץ' ברזולוציה Quad HD, שבב של סמסונג או Snapdragon 820, זיכרון 4 ג'יגה-בייט RAM ומצלמה 16 מגה פיקסל מתוצרתה וכן יפעל על מערכת האנדרואיד 6.0.