מכשיר חכם יוקרתי ושביר או סמארטפון חזק ועמיד? יתכן שזו שאלת המפתח שמלווה בשנים האחרונות את שוק מכשירי הדגל. סמסונג (Samsung) שחררה אתמול (ד') וידאו רשמי המתאר ניסויי נפילה שנערכו למכשירי ה-S6 וה-S6 אדג' החדשים. לפי הסרטון נראה שמבחני הנפילה לא השפיעו על המכשירים היוקרתיים ולא נגרמו להם נזקים חיצוניים הנראים לעין.

בסרטון נראים שני המכשירים של סמסונג כשהם נבדקים במבחני מעבדה. פעם הם נופלים על גב המכשיר, ופעם על קצה המכשיר, פניו או חלקו המעוקל שפוגעים ברצפה. בכל המקרים לא נצפו נזקים חיצוניים כדוגמת שברים או סדקים. לאורך הסרטון נכתב כי זכוכית הגורילה 4 שסובבת את המכשיר היא מהזכוכיות הקשיחות במכשירים ניידים ושמסגרת האלומיניום הקשיחה סופגת את ההלם קודם ומפחיתה את סיכויי השבירה. "הטלפון ישבר אם תפילו אותו חזק מספיק, אך זה בדיוק מה שיקרה גם לשעון או לשמשת המכונית שלכם", מסכמת סמסונג את הסרטון.

http://www.youtube.com/watch?v=psyNKKKOKgY&feature=youtu.be

הסרטון הרשמי מצטרף לסרטונים שהופצו ברשת בתקופה האחרונה שם מצולמים מבחנים שונים שנערכו לזוג המכשירים החדש של סמסונג. למרות שכבר הופץ סרטון לא רשמי בו ניתן לראות כיצד מוטח מכשיר ה-S6 Edge ושכתוצאה מכך לא נגרם לו נזק חיצוני, עיקר הבאזז סובב סביב תופעת Bendgate#, כינוי שניתן לתופעת התעקמות מכשירים סלולריים כתוצאה ממבחן לחץ. במבחן שנעשה לאחרונה למכשיר האדג' הוא נראה מתעקם לאחר שהופעל לחץ במרכזו, ובסמסונג מיהרו לערוך מבחן דומה ולהסביר מדוע המבחן הראשוני פחות מהימן.

מכירת הגלקסי S6 ו-S6 אדג' צפויה להתחיל בישראל ב-13 באפריל וכבר עכשיו ניתן לרכוש אותם במכירה מוקדמת. כאן ריכזנו עבורכם את מחירי המכשיר כפי שסופקו על ידי הרשתות הגדולות.

קרא עוד:  תכירו: מהדורת מלחמת הכוכבים של +Galaxy Note 10