בהשקת המכשיר בחודש פברואר האחרון הוכרז כי מכשיר ה-Galaxy S5 של סמסונג, יושק ב-11.4 במספר מדינות בעולם. לפי הזמנה שנשלחה לעיתונאים, סמסונג ישראל תערוך אירוע השקה רשמי ב 8.4 למכשיר הדגל החדש שלה, שלושה ימים לפני ההגעה לחנויות.

כידוע, לפני כשבוע, החלה סאני, יבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג בישראל,  במכירה מוקדמת של המכשיר. על פי הערכות, מחירו של ה-Galaxy S5 יעמוד בישראל סביב מחיר של 3,500 ש”ח והוא יושק בשתי גרסאות – האחת מבוססת Snapdragon 801 התומכת ברשת הדור הרביעי LTE והשנייה מבוססת שבב Exynos 5 Octa ותמיכה ברשת הדור השלישי בלבד. מהלך מעניין מצד סמסונג שלראשונה תספק מכשיר דגל המתחרה במכשירי LG G2 התומך גם הוא ברשת הדור הרביעי LTE, שכידוע עדיין אינה פועלת בישראל.

מידע לגבי זמינות ומחירים נדע באופן סופי מאירוע ההשקה בישראל, ונעביר את כל הפרטים כאן בדיווח חי.

Samsung Galaxy S5

מכשיר ה-Galaxy S5 הוא הדור החמישי לסדרת מכשייר הגלקסי של סמסונג. הוא הוכרז בפברואר 2014, מצויד במסך 5.1 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4.2 עם ממשק ה-TouchWIZ, כולל במצלמה 16 מגה פיקסל וסוללת 2800mAh. הוא חסין למים וכולל חיישן טביעות אצבע ומד דופק בגבו.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.