אנחנו מתקרבים כבר לסוף השנה, וזה הזמן להתחיל במרוץ השמועות לקראת תערוכת הסלולר הגדולה בברצלונה, ומי אם לא זה יהיה מכשיר הגלקסי הבא.  Korea Times מביא כמה דיווחים מעניינים לדור הבא של סמסונג ולפי המקורות שלו, המכשיר יוכרז בסוף חודש פברואר בפתיחת התערוכה MWC 2013, וההשקה תתרחש לא הרחק לאחר מכן, בחודש מרץ, זאת להבדיל מהאירוע שסמסונג ערכה בנפרד בחודש מאי והשיקה את המכשיר בתחילת חודש יוני.

וכיצד סמסונג תתעלה על ה-Galaxy S III? הערכות הם שהחברה תגדיל עוד קצת את המסך לכיוון ה-5 אינצ', ותשלב מעבד משודרג מרובע ליבות מסדרת Exynos המבוסס על Cortex A15 ו-2GB RAM כסטנדרט כאשר העיצוב יישאר אותו הדבר. יחד עם זאת, מעניין יהיה לדעת מה שמו של המכשיר והאם סמסונג תמשיך לדבוק בספרות הרומיות וייקרא Galaxy S IV או שנעבור ל-Galaxy S4.

זה כמובן לא מפתיע שסמסונג מתכננת את ממשיכו של הגלקסי אס 3, שלאחרונה עבר את ה-20 מיליון יחידות ברחבי העולם, וכפי שקרה עם הדור הראשון והשני, ההכרזה בברצלונה מביאה אליה לא מעט אור זרקורים, במיוחד שאפל לא משתתפת בה, אך עם זאת, העיתוי שבו הגיע הדיווח מצביע שאולי יש אנשים במחנה סמסונג שלהוטים לעשות קצת רעש בתגובה על האייפון 5.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.