מכשיר ה-HTC One M7 זכה לכמות מכירות נאה, בתוך חודשיים נמכרו כ-5 מליון מכשירים, אך בעוד מדובר בכמות מכירות נאה הוא מחווירה בהשוואה לכמות המכירות של מכשיר הדגל של סמסונג לשנה החולפת, ה'גלקסי אס 4' (Galaxy S4) שמכר באותה תקופת זמן כ-20 מליון מכשירים.

למרות הביקורות על איכות הבנייה של מכשיר הדגל של השנה החולפת של סמסונג, נראה שאת הענקית הקוריאנית יהיה קשה לעצור – בידיעה באתר בבלומברג פורסמו נתוני מכירות מוערכים של מכשירי הדגל של שנת 2013, בעוד מכשיר ה-HTC One בעל איכות הבנייה יוצאת הדופן, המצלמה האולטרה-פיקסל המבטיחה ורמקולי ה'בום-סאונד' לא הצליחו להתיר רושם עז על הלקוחות שהמשיכו לבחור במכשירי הגלקסי והאייפון כמכשירים המועדפים עליהם.

בצד האנדרואידי של הסקאלה – 'רק' 5 מליון יחידות של מכשיר ה-HTC One נמכרו תוך חודשיים, סמסונג הצליחה באותה תקופה למכור פי-ארבעה יותר מכשירים, כ-20 מליון יחידות. בצד השני כ-5 מליון מכשירי אייפון 5-אס נמכרו תוך חמישה ימים בלבד.

אין ספק כי מערך השיווק של סמסונג עושה את עבודתו נאמנה, ומעניין יהיה לראות אם ב-HTC יצליחו השנה ליצור מודעות גבוהה יותר למותג ולמוצר, במיוחד לאור העובדה שהחברה 'חטפה' איש מפתח שעזר בהחדרת המותג גלקסי בארה"ב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.