השמעות האחרונות על מכשיר הגלקסי אס 4 מיני לא הפתיעו אותנו, וסמסונג וודאי לא מעוניינת לדבר עליו יותר מידי במיוחד שהשקת אחיו הגדול בפתח. לכן כן הופתענו שאתר בלומברג הצליח לקבל אישור על קיומו ואמר כי אכן המכשיר חי וקיים ויושק לאחר האס 4.

המקור ידע גם לומר כי המכשיר לא יגיע לפני חודש יוני השנה והוא מהיר וגדול יותר מקודמו. הוא יגיע בצבע שחור ולבן, כאשר המפרט משודרג וכבר המסך גדל ל-4.3 אינצ’ (כבר לא כזה מיני הא?) מסוג qHD AMOLED, מצלמה 8 מגה פיקסל ומעבד מרובע ליבה. מערכת ההפעלה היא כמובן האנדרואיד בגרסה 4.2.2 עם ממשק ה-TouchWIZ Nature UX ויהיה זמין בנפחים משתנים של 8 ג’יגה עד 32 ג’יגה.

בסמסונג מרכזים מאמצים לקראת השקת הגלקסי אס 4 וביומיים האחרונים נחשפים בזה אחר זה מחירים ברשתות הסלולר המקומיות. כך ב-AT&T מחירו של המכשיר יעמוד על $249 תחת חוזה שירות ויהיה זמין בהזמנה מוקדמת ב-16 לאפריל ואילו ברשת T-Mobile מחירו יהיה אטרקטיבי יותר ויעמוד על $99 בלבד, שוב בחוזה שירות לשנתיים. הערכות הם כי מחירו בשוק הפתוח יהיה סביב $649. כמובן שגרסת המיני תהיה זולה יותר בהתאם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.