בשעה טובה ולאחר תקופת זמן קצרה יחסית לעולם, משיקה 'סמסונג ישראל' (סאני-סקייליקס) את מכשיר הדגל החדש של סמסונג לשנת 2013, הלא הוא ה'גלקסי אס-4'. כיאה להצלחת המכשיר הוא יימכר (כמעט) בכל חברות הסלולר והמפעילות הווירטואליות, אך אצל מי יהיה ניתן לרכוש את הגלקסי החדש במחיר הנמוך ביותר? כל הפרטים כאן בהמשך.

אחריות רשמית או של ייבוא מקביל?
המחיר של המכשיר משתנה בהתאם לאופי הייבוא שלו, המחיר הרשמי של קנייה ישירות מהיבואן הוא נכון להיום עומד על 3,599 שקל. את המכשיר ניתן לרכוש ישירות מחנויות סמסונג בקניונים ולפרוס את עלות המכשיר ל-12 תשלומים. אורנג', סלקום והוט מובייל מוכרות את המכשיר ב-3,599 שקלים גם הן, אך אורנג' מציעה פריסת תשלומים של עד 12 תשלומים בדומה לסאני (כנראה בגלל מפני שלסקייליקס אחזקות בחברת הסלולר הכתומה) בעוד בסלקום מציעים פריסה של עד 6 תשלומים, אך מי שיחליט לרכוש את המכשיר ב'סלקום מובייל שואו' אשר מתקיימת בקניון הגדול בפתח תקווה – יזכה להנחה של 100 שקלים כך שעלות המכשיר הסופית היא 3,499 שקל אך פריסת התשלומים מוגבלת לעד שישה תשלומים. המחיר ללקוחות הוט מובייל מוגבל לתשלום אחד בלבד. הרוכשים בפלאפון יזכו להנחה לא משמעותית בגובה של 16 שקלים עלות המכשיר היא 3,583 שקל ובפריסה של עד 6 תשלומים.

ב'הום סלולר', רשת הסלולאר של הום סנטר הדברים מעט יותר מורכבים: רכישה של מכשיר מייבוא רשמי עולה 3,599 שקל בדומה לשאר חברות הסלולר וכאמור אחריות לשנתיים, אך לקוחות אשר מעוניינים לחסוך יכולים לרכוש את המכשיר מייבוא מקביל בעלות של 3,249 שקל עם אחריות של הום סלולר למשך שנה אחת במקום שנתיים. בשתי אפשרויות הרכישה ניתן לפרוס את תשלומי המכשיר ל-12 תשלומים.

קרא עוד:  פסטיבל GAMERZ השלישי ייערך בחופשת הפסח

ב'בסט מובייל' מציעים את המכשיר במחיר השקה של 3,275 שקל, הזול ממחיר הייבוא הרשמי אך הוא אינו כולל אחריות יבואן רשמית אלא  של רמפל למשך שנתיים וכרגע לא מעודכן באתר האם מדובר בתשלום אחד ו/או אם קיימת אפשרות לפריסה לתשלומים.

בבאג לקוחות גולן משלמים פחות
למרות שגולן טלקום לא מוכרת מכשירים, לקוחות החברה שירכשו את המכשיר ישירות מבאג יכלו לרכוש אותו בעלות של 3,599 שקל ובפריסה של עד 12 תשלומים. אך לקוחות חדשים של החברה שיתחברו לגולן במעבד הרכישה ייהנו מזיכוי מלא בחשבונית החודשית ל-4 חודשים ראשונים, כך שלקוחות אשר יהיו מנויים על החבילה 'ללא הגבלה' בעלות של 99 שקל ייהנו מהנחה אפקטיבית בגבוה 357 שקלים (לאחר קיזוז עלות כרטיס הסים – בגובה של 39 שקל) כך שמחיר המכשיר בקיזוז ההנחה יהיה 3,242 שקל למכשיר מייבוא רשמי, בנוסף לקוחות גולן בעלי סים פעיל יוכלו לפרוס את מחיר המכשיר לעד 36 תשלומים, דבר אשר לבטח יקל על הכיס. עוד מציעה באג לרוכשים דרכה 25 אחוז הנחה על רכישת אביזרים למכשיר הגלקסי במעמד הקנייה ואפשרות לטרייד-אין על המכשיר הישן. עסקת התשלומים בנוסף לאפשרות הטרייד אין ו-4 חודשים ראשונים חינם הופכים את הרכישה ברשת באג למשתלמת ביותר.

אז לכם כל שנותר הוא להחליט אצל מי אתם תרכשו את המכשיר והאם זה יהיה עם אחריות מקורית של סאני או מכשיר בייבוא מקביל, במי תבחרו?

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.