כולנו בצפייה גדולה לדור הבא של מכשיר הגלקסי שצפוי לראות אור בחודש הבא. אנחנו מדמיינים כמה חזק, דקיק וגדול הוא יהיה, אבל אי אפשר לדעת מה מכל השמועות שאנחנו שומעים הוא נכון, ויתרה מכך, באתר הטכנולוגיה הנחשב Cnet מצננים לנו את ההתלהבות

באתר אומרים כי על פי מקור בתעשיית הטלקום בבריטניה, השדרוג המצופה יהיה קל בלבד ובמקום שינוי רחב כמו המעבר בין סדרת ה-Sensation וה-One של HTC, אנו נראה שדרוג קל כמו ההבדלים בין ה-iPhone 4 ל-iPhone 4S אמר המקור. הם מציינים כי המפרט הטכני לפי השמועות האחרונות, ישאיר אותנו עם מעבד כפול ליבה אך בתדר משודרג של 1.8GHz וזיכרון 2GB RAM.

עוד אומר המקור כי “אל תצפו שיקראו לו Galaxy S 3” ולא סביר כי הוא יושק בשם זה, ואכן גם בהזמנה שהופצה אמש, נרשם “בואו לפגוש את הגלקסי הבא” ולא היה כל אזכור לגבי השם S3, זאת למרות הרמזים העבים בהזמנה (3 אבנים) ובתאריך החשיפה (3 במאי).

נוסף לכך מציינים בכתבה שסמסונג תטמיע טכנולוגיה מיוחדת העוקבת אחר תנועת העיניים של המשתמש באמצעות המצלמה הקדמית ותכונה Human Interaction (אינטרקציה אנושית). הטכנולוגיה תאפשר לבצע פעולות אוטומטיות, כגון נעילת המכשיר בזמן שמשתמש מסית את עניו מהמסך.

ובכל זאת, קשה להאמין כי סמסונג לא תעשה מעשה ותציג מפרט משודרג ביחס לדור הנוכחי, במיוחד אם משווים זאת ל-One X שכידוע מכיל מסך 4.7 אינצ’ עם מעבד מרובע ליבות 1.5GHz וזיכרון 1GB RAM, זאת בהשוואה למכשיר ה-Galaxy S II המגיע עם מסך 4.3 אינצ’ ומעבד כפול ליבה 1.2GHz, מפרט שלא יכול להוות תחרות משמעותית בשוק המכשירים הגבוהים.

קרא עוד:  הדור השלישי של DJI Osmo Mobile עוד יותר קומפקטי וזול

אז מה יהיה המפרט הסופי? האם אכן סמסונג תאכזב או תפתיע? שתפו אותנו בתגובות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.