סמסונג יכולה להיות מרוצה ממכירות ה-Galaxy S III. המכשיר מכר כבר כ-10 מיליון יחידות, זאת החל מאז שהושק לפני כחודשיים, והצליח לעקוף אפילו את הערכות של סמסונג בעצמה. שין ג'אנג’-קיון, סמנכ”ל החברה אשר שוחח עם עיתונאים אמר כי: “זה נראה כי המכשיר מכר 10 מיליון יחידות בפועל”. אם כי לא ברור האם שין דיבר על מכירות לחנויות ולקמעונאים או למכירות ללקוח הסופי. בכל מקרה, זה עדיין מספר עצום שוודאי יסייע לסמסונג לחזק את מעמדה כמובילה בתחום הסמארטפונים העולמי ולהגדיל את הפער אל מול נוקיה הנמצאת כיום במקום השני.

למכשיר הדגל הקודם מסדרת הגלקסי, ה-Galaxy S II לקח יותר מכפליים להגיע לאותה אבן דרך. אם נשווה זאת ל-iPhone 4S, עדיין אפל נמצאת בראש שהצליחה למכור 4 מיליון מכשירים בתוך סוף שבוע אחד של מכירה.

מכשיר ה-Galaxy S II החל להימכר באירופה, אסיה וגם אצלנו בסוף חודש מאי. כפי שדווח בחודש שעבר, מדינות מסוימות אף לא הספיקו עדיין לקבל אותו, כמו ארה"ב וקנדה לדוגמה, שמשמשות כנתח שוק עצום בכל הקשור למכירות של סמארטפונים, שם ההשקות מתעכבות בשל ביקוש גדול למכשיר.

כיום הוא זמין ב-140 ארצות מסביב לעולם וסמסונג צופה כי היא תספק 20 מיליון מכשירים עד סתיו של השנה הנוכחית, אך עם קצב המכירות של המכשיר, אנחנו מאמינים כי ייתכן וזה יקרה אף לפני כן.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.