יחד עם מכשיר הגלקסי אס 3 חשפה סמסונג סדרת אביזרים רחבה ובניהם מטען אלחוטי, נגן מוזיקה נייד ועוד.

מטען אלחוטי
טכנולוגיתההטענה האלחוטית זה לא דבר חדש, אך סמסונג לקחו זאת צעד קדימה כשהטמיעו זאת במכשיר הנייד. יש יאמרו שעשו זאת לפניהם (Palm Pre), אך לא במכשיר שזוכה לכזו פופולריות. עמדת ההטענה האלחוטית (Wireless Charging Kit) מאפשרת להניח את מכשיר הגלקסי בעריסה ולהטעינו ללא חיבור כבלים.

מטען שולחני
בדומה למטען האלחוטי, זוהי עריסה בה המטען השולחני (Desktop Dock) מתחבר בחיבור microUSB למכשיר אך בנוסף הוא מכיל גם תקע לרמקול חיצוני להאזנה למוזיקה. הוא תואם גם את כל הכיסויים שסמסונג השיקה (בהמשך) והם אינם מפריעים להטענת המכשיר.

עמדת מולטימדיה
משתמשי האנדרואיד סובלים היום מהזנחה מצד יצרניות אביזרי המוזיקה, שכן רוב עמדות המדיה המוצעות מותאמות למכשירי האייפון, אך לא עוד. סמסונג הציגה את ה-Premium Audio Dock, עמדת מוזיקה המשלבת רמקול סטריאופוני משולב בסאב-וופר (2.1)  בעוצמה של 100W. במקביל העמדה טוענת את המכשיר ומתחברת לגלקסי אס 3 בתקשורת Bluetooth.

מוזיקה To Go
אביזר נוסף הנשמע מעניין "על הנייר" אך עדיין רוב המידע עליו נשאר מסתורי הוא ה-S Pebble, נגן MP3 למכשיר הגלקסי. עכשיו נשאלת השאלה מדוע צריך בכלל נגן שכזה? ה-S Pebble יועד לאפשר להסתובב עם המוזיקה האהובה עלינו גם כאשר המכשיר לא בקרבתנו. הוא מתחבר למכשיר הגלקסי באופן אלחוטי ומאפשר העברת שירים לנגן דרך אפליקציה ייעודית ללא צורך במחשב עד לנפח של 4GB. הוא זוכה לאותו הציפוי המטאלי של מכשיר הגלקסי והשליטה בו מתבצעת בכפתורי מגע. הסוללה מספקת עד 17 שעות מוזיקה ומכיל את טכנולוגיית ה-SoundAlive לשיפור באיכות השמע.

קרא עוד:  בירד חוגגת שנה ראשונה בישראל ויותר מ-2 מיליון נסיעות

שיתוף מסך אלחוטי
ה-AllShare Cast Hub יאפשר לשתף את מסך המכשיר טלוויזיה או כל מקרן בחיבור HDMI – בצורה אלחוטית. הוא מתחבר מצד אחד למכשיר הגלקסי בתקשורת אלחוטית WiFi ומצידו השני למסך בחיבור HDMI. כך ניתן לצפות בסרטים, להאזין למוזיקה ולשחק על מסך גדול יותר.

סטילוס למגע
הרזולוציה של מסך הגלקסי אס 3 גבוהה יותר ועל כן הוא גם מדויק יותר. שימוש באצבע לא תמיד מספק את הדיוק הדרוש ולכן סמסונג תציע גם עט סטילוס ייעודית למסך ה-Capacitive. ה-C Pen מיוצרת מאלומיניום וקצה העט עשויי מגומי רך ברוחב של 3 מ"מ.

אביזרים נוספים שהציגה סמסונג הם כיסויי פלסטיק דקיק (0.5 מ"מ) בצבעים שונים, כיסוי פליפ ועמדת עגינה לרכב. המחירים עדיין לא פורסמו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.