סמסונג (Samsung) צפויה להכריז באופן רשמי על סדרת מכשירי הדגל החדשה שלה בתחילת השנה הבאה, אך ייתכן שעיצובו של אחד הדגמים, ה-Galaxy S10 Plus, הודלף כבר עתה. מדובר למעשה בדגם האמצעי – תחתיו יושק מכשיר מוזל עם מסך שטוח וללא סורק טביעות אצבע מובנה, ומעליו דגם יוקרתי בעל חיבור לרשתות סלולר בדור החמישי (5G).

לדגם הביניים, אם כן, מסך מסוג Infinity-O המתעגל בשני קצותיו, כאשר במקום מגרעת החליטה סמסונג ליצור חיתוך צר עבור עדשות המצלמה בפינה הימנית העליונה. מאחור מתהדר המכשיר בשלוש עדשות מצלמה המסודרות זו לצד זו. העדרו של סורק טביעות האצבע בגב המכשיר רומז כי סמסונג החליטה להצטרף לטרנד הנוכחי, ולשלב את הסורק בתוך המסך – יש לקוות כי באמצעות טכנולוגיה מעט זריזה יותר מהדוגמאות שראינו עד היום.

התצלומים המודלפים חושפים כי בניגוד לחלק מהדיווחים, החליטה היצרנית שלא לוותר על חיבור האוזניות הסטנדרטי (3.5 מילימטר) והוא עדיין משולב בתחתית המכשיר. דבר נוסף שעליו סמסונג לא מוכנה לוותר בינתיים הוא הכפתור הייעודי להפעלת הסייען הדיגיטלי ״ביקסבי״, המשולב בצידו השמאלי של ה-Galaxy S10 פלוס לצד כפתורי השליטה בעוצמת השמע. לבסוף, יש לסייג כי מקורן של הצילומים איננו ברור, וייתכן בהחלט שמדובר בזיוף, אם כי מראהו הכללי של המכשיר בתצלומים בהחלט תואם את מירב הדיווחים.