אלה ממכם שכבר שמחו לשמוע כי סמסונג בוחנת השקת גרסת ICS ל-Galaxy S, יתאכזבו לשמוע את הדיווח הבא המגיע אלינו מאתר SammyHub שאומר כי סמסונג החליטה שלא לשדרג לבסוף את מכשיר ה-Galaxy S לגרסת האנדרואיד 4.0 ובמקום לספק למשתמשים חבילת עדכון, או Value Pack כפי שמכנים זאת באנגלית שאינה כוללת למעשה את עדכון ה-ICS, אך כן תביא עימה פיצ’רים דומים עם גרסת TouchWIZ משודרגת וממשק המשתמש האחרון – על גרסת Gingerbread.

השדרוג יביא מספר פיצ’רים שיהיו קיימים לבעלי מכשירי גלקסי אס 2 שישודרגו ל-ICS בעוד מספר חודשים כמו ווידג’טים חדשים, דפדפן מהיר יותר ועוד, אך זהו בהחלט לא מה שקיווינו וציפינו מסמסונג וזהו אינו פתרון שיצליח לשכנע את המשתמשים.

כזכור, החברה הקוראנית ניסתה בהסבר טכני מפוקפק להסביר ל-20 מיליון לקוחות הגלקסי אס כי המכשיר אינו חזק מספיק על-מנת להריץ את גירסא 4.0 של אנדרואיד, ההסבר "אינו מחזיק מים" שכן ה-Nexus S, שגם מיוצר על-ידי סמסונג וזהה מבחינת חומר ל-Galaxy S עודכן, בימים אלה ממש, לגירסא העדכנית ביותר של אנדרואיד. אנחנו ממתינים להודעה רשמית של סמסונג בנושא.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.