סמסונג הציגה היום על גרסה נוספת לסדרת הגלקסי המוצלחת, כשהפעם היא בוחרת במכשיר הדגל, ה-Galaxy S ומוסיפה לו פלוס קטן. דגם ה-i9001 מיועד לשוק הרוסי שם יהנו המשתמשים ממעבד משודרג במהירות 1.4GHz, זאת במקום מעבד ה-1GHz הקיים ב-Galaxy S המקורי, וכן מערכת האנדרואיד בגרסתה האחרונה (2.3). פרט לכך, כמעט שלא תמצאו שוני במפרט של המכשיר, כשהתוספת של המעבד לא מוסיפה גם זיכרון כפי שקיוונו, ולכן המכשיר נשאר עם 512MB RAM.

בנוסף, תמצאו זיכרון 8GB לאחסון, צילום וידאו HD 720p עם צילום סטילס ב-5 מגה פיקסל, תקשורת WiFi, GPS, Bluetooth, תמיכה בניגון Divx/Xvid, וכמובן, מסך ה-4 אינצ’ SuperAMOLED האיכותי. סמסונג כן שדרגה דבר נוסף וזו הסוללה בהספק של 1650mAh (במקום 1500mAh) זאת ככל הנראה לתמוך במעבד החזק.

מחירו ברוסיה יעמוד על 23,990 רובל, שהם כ-$844 לנו, כשהוא ינחת ברוסיה בחודש הבא. יש לציין כי הפרט צץ באתר סמסונג רוסיה, אך נעלם כלא היה. (מקור)

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.