יום נוסף, שמועות נוספות. מכשיר ה-Galaxy S III ששמר על שקט תעשייתי בשבוע האחרון, חוזר לככב ברשת. התקווה שהוא יראה אור ב-MWC נגוזה מוקדם יותר, גם המכשירים שסמסונג הציגה בתערוכה לא ממש סיפקו את צמאוננו, כך שאיך שזה נראה, מכשיר הגלקסי אס הבא הוא מה שיציל את המבוכה שסמסונג הכניסה את עצמה בברצלונה.

אתר ZD Net בסניף הקוריאני מוסיף לדיווחים ואומר כי סמסונג מתכננת את השקה של המכשיר בחודש אפריל הקרוב יחד עם קמפיין שיווקי גדול. ההשקה תתבצע ב-50 שווקים גדולים במקביל בכל העולם, זאת בניגוד להשקת ה-Galaxy S II שהושק בשני חלקים (לשוק האירופאי והאסייאתי ושוק האמריקאי). עוד מוסיפים כי יחד עם המכשיר תושק מערכת תשלומים מבית סמסונג ופרט לקישוריות ה-NFC שיכיל המכשיר, הוא יכלול יישום ייחודי פרי שיתוף פעולה של סמסונג וויזה העולמית, לביצוע תשלומים וחיובים בנגיעה בלבד במכשירי החיוב בחנויות ויפעל כבר באולימפיאדה הקרובה שתערך בלונדון.

המכשיר על פי השמועות האחרונות, יהיה דק יותר מהדור הנוכחי, בעל מסך מגע 4.8 אינצ’ מסוג Super AMOLED ברזולוציה גבוהה, מעבד מרובע ליבות מסדרת Exynos בתדר 1.5GHz, מצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום וידאו HD ותקשורת דור רביעי LTE.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.