סמסונג יכולים לטפוח לעצמם על השכם. מכשיר הגלקסי אס 3 (Galaxy S III), למרות שטרם הוכרז מצליח ליצור שמועות והשערות ששמורות בדרך כלל רק למוצרי אפל: תמונה נוספת של המכשיר נחשפת, אם כי עיצוב המכשיר לא דומה כלל למה שציפינו מסמסונג.

אתר החדשות הקוראיני Daum, חושף תמונה שנראית כמו הזמנה למסיבת ההכרזה של הגלקסי אס 3 שתערך ב-22 למאי, בלונדון. תאריך ההשקה מסתדר לנו עם הצהרות קודמות של סמסונג בכך שהם מתכוונים להכריז על המכשיר לקראת אמצע השנה. בנוסף, בתמונה ניתן לראות גם חלק מן המכשיר שחושף את עיצוב עתידני שכל-כך לא אופייני לסמסונג. המכשיר נראה כמו פיסת-מתכת בעלת קצוות קעורים שנראה כאילו נלקח היישר מסרט מדע בדיוני.

אם להוסיף "אש למדורה"' אלדר מורטזין (Eldar Murtazin) שהוא אחד האנשים שלכאורה החזיק במכשיר בעבר, צייץ לגבי התמונה בחשבון הטוויטר שלו "אין תגובה", שגורם לכתבי הטכנולוגיה השונים לשער כי היא התשובה היא "כן" ופשוט אסור לו לדבר על המכשיר. מה אתם חושבים, האם מדובר בדבר האמיתי או עוד משאלת לב של מעצב חובב?

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.