אכזבה רבה נרשמה בעולם על כך שסמסונג (Samsung) לא תעדכן את מכשיר ה-Galaxy S3 הפופולרי לגרסת ה-KitKat המדוברת. המכשיר בן השנתיים פלוס הגיע עד גרסת האנדרואיד 4.3 ושם הוא נעצר, ככל הנראה לפי דיווחי העבר בשל בעיות תאימות של גרסת ה-TouchWIZ, אולם מתברר כי דווקא גרסת ה-LTE שהושקה מספר חודשים לאחר מכן זוכה לעדנה מחודשת.

Sammobile מדווח כי עבור דגם ה-GT-I9305N סמסונג שחררה את עדכון גרסת ה-KitKat לגרסה האחרונה כיום, האנדרואיד 4.4.4 עבור הדגם הבינלאומי, זאת כמספר ימים לאחר עדכון הדגם המשווק בדרום קוריאה.

ההבדל בינו לבין דגם ה-I9300 המשווק בישראל הוא בתחום התדרים וזיכרון עבודה גדול יותר בדגם ה-LTE ושניהם נושאים את אותו שבב ה-Exynos 4412 מרובע הליבות של סמסונג, כך שההבדלים החומרתיים בינהם אינם גדולים ואולי סמסונג כן תחליט להביא את העדכון גם למכשירים אלה. כך או כך, וודאי נראה רום מותאם המבוסס על גרסה זו עבור מכשירי ה-S3 השונים, כולל אלה הקיימים בישראל.

נזכיר כי ה-Galaxy S3 סובל מבעיית “המוות הפתאומי”, או SDS – Sudden Death Syndrom, הגורם למכשיר להפסיק לפעול באופן פתאומי. אצלנו באתר אפשר למצוא דיון גדול בנושא ולכן נמליץ שוב לכל בעלי מכשיר זה עם גרסה 4.2 ומטה לעדכן במהרה לגרסה 4.3.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.