אחד המכשירים המדוברים ביותר השנה, ה-Galaxy S III שעדיין לא הוכרז רשמית גורר אחריו שמועות רבות שלא מפסיקות להופיע מעת לעת. כעת אנחנו מקבלים על מידע נוסף על מפרט המכשיר בצורת דיווח מסוג אחר כאשר המכשיר צץ באתר המכירות האמריקאי mobilecity לרכישה מוקדמת. כך הוא מוצע למכירה בצבע שחור, בגרסת unlocked, לצד מחיר סביר של 799.99 דולר ומשלוח חינם בארצות-הברית. בתמונה שהאתר מציג, ניתן לראות את תמונת הקונספט שהוצגה על-ידי אתר Concept-Phones לפני כשלושה חודשים.

בעוד שלא נדיר לראות אתרי מכירות מציעים מכשיירם למכירה עוד לפני ההכרזה הרשמית, המפרט הוא דווקא מה שמעניין אותנו, ושוב אנו מקבלים חיזוקים לשמועות הקודמות. לטענת האתר, המכשיר יגיע עם מסך 4.65 אינץ' בטכנולוגיית ה- Super AMOLED Plus ברזולוציית  720X1280 פיקסלים, ממשק ה-TouchWiz בגרסת 4.0, נפח אחסון של 16GB לצד 2GB זיכרון RAM. בנוסף, צוין כי המכשיר יכלול מצלמת 12MP עם פלאש LED, צילום וידאו באיכות Full HD יחד עם מעבד מרובע-ליבה במהירות 1.8Ghz. מפרט זה דומה מאוד לשמועות העדכניות ביותר, מלבד זיכרון ה-RAM המנופח שצוין.

בכל אופן, ספינת הדגל הבאה של סמסונג טרם הוכרזה, לכן עדיף לקחת את הנתונים בערבון מוגבל. את הפרטים המלאים והרשמיים, נזכה סוף-סוף לראות במהלך המחצית הראשונה של 2012. עד אז – כנראה יופצו שמועות נוספות.