האם כך ייראה הגלקסי 3?

אם הדליפה מאמש חשבנו כי היא הייתה למכשיר ביניים אחר של סמסונג, הפעם נראה לנו כי מדובר בדבר האמיתי. אתר ויאטנמי הוא זה שאחראי להוכחות המספק לנו גם את המפרט המלא ותמונות שלא משאירות הרבה מקום לספק.

העיצוב כך נראה אכן לא השתנה רבות, ובמקום כפתור הבית המרכזי נמצא כעת לוגו סמסונג והכפתורים עברו לכפתורי מגע כחלק מהמסך. מה שכן השתנה הוא המפרט, וכפי שהעריכו בעבר, המסך קופץ ל-4.6 אינצ' ברזולוציה של 1280×720 עם צפיפות פיקסלים מרשימה של 320dpi, בדומה למסך ה-3.5 אינצ' של ה-iPhone 4S ובטכנולוגיית ה-Super AMOLED HD. כמצופה גם המעבד הוא מעבד מרובע ליבות בתדר 1.4GHz ויש לנו גם סוללה משודרגת של 2,050mAh ו-NFC בדומה ל-Galaxy Nexus ולמרות שדיווחים קודמים דיברו על מצלמה 12 מגה פיקסל, היא נשארה 8 מגה פיקסל יחד עם פלאש LED בודד.

וידאו: כך נראה ה-Galaxy S III

הדבר שעדיין לא ברור הוא שמו הסופי של המכשיר, האם סמסונג אכן תקרא לו Galaxy S III או בשם אחר כמו ה-Premier או ה-Grand ששמענו בעבר, אך גם כאן חוזר הדגם GT-i9300 ששמענו בדליפות הקודמות. אז עוד 13 יום עד שסמסונג תכריז עליו רשמית, וזה משאיר לנו עוד 13 ימים של ספקולציות נוספות. (מקור)

עדכון: ברשת אומרים כרגע כי העיצוב החיצוני מטעה, וכי מדובר רק במעטפת שונה. המפרט כך נראה נכון, אך העיצוב יהיה שונה.

קרא עוד:  כמובטח: וואן פלוס שחררה עדכון גדול עבור OnePlus 7 Pro - בעיקר עבור הצילום

עדכון 2: הקורא נאור הכין הסבר עם תמונות שעושה סדר בבלאגן של השמועות.

עדכון 3: המכשיר הוכרז רשמית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.