סמסונג החליטה לצ'פר את הלקוחות שלה בבריטניה ואלו אשר ביצועו הזמנה מוקדמת למכשיר הגלקסי אס 3 מחנות הדגל של סמסונג יוכלו להניח את ידיים על המכשיר יום שלם לפני ההשקה שאר הלקוחות בממלכה המאוחדת, והם יוכלו לאסוף אותו החל משעה 6 בבוקר, ב-29 למאי. הלקוחות הראשונים ישמחו לגלות כי במבחן הסוללה שערך אתר GSM Arena נמצא כי ביצועי הסוללה של מכשיר הגאלקסי מספקים בהחלט חרף גדולו של המכשיר.

סוללה אימתנית
למרות שהמכשיר מצוייד במסך Super AMOLED HD בגודל 4.8-אינצ', שאמר להיות צרכן סוללה לא קטן, במיוחד כאשר התצוגה בהירה, נראה שסמסונג הצליחו לאזן בין גודל המסך, עובי המכשיר וזמן השימוש וזאת על-ידי שימוש בסוללה בנפח 2100mAh, שמאפשרת להשתמש במכשיר בשימושים נפוצים מבלי להזדקק להטענה.

הנתון המרשים ביותר הוא בניגון הווידאו – המכשיר מצליח לנגן ווידאו למשך כ-10 שעות ודקה אחת, אשר ממקמת את המכשיר מתחת ל-Razr Maxx שמצליח לנגן ווידאו כ-4 שעות נוספות יותר ממכשיר הדגל של סמסונג. לשם השוואה ה-iPhone 4S ו-HTC One S החזיקו מעמד "רק" 9 שעות וחצי, אך חשוב לזכור כי גודל המסך שלהם הוא 3.5-אינצ' ו-4.3-אינצ' בהתאמה.

בזמן הדיבור הגלקסי מצליח להחזיק מעמד 10 שעות ו-20 דקות, מה שמציב אותו במקום הרביעי מבחינת זמן שימוש. במקום הראשון ניתן למצוא, כצפוי את ה-MAXX עם זמן דיבור כמעט כפול, קצת פחות מ-20 שעות וחצי. ה-iPhone 4S לצורך השוואה מצליח לגרד זמן דיבור של 7 שעות ו-40 דקות.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על חיישן צילום ברזולוציית 108 מגה-פיקסל, בשיתוף פעולה עם שאומי

ה"נפילה" היחידה של המכשיר היא בזמן הגלישה, בעוד ה-iPhone הצליח להחזיק מעמד כמעט 7 שעות וה-MAXX החזיק 7 שעות וחצי, הגלקסי מצליח לספק זמן גלישה של 5 שעות ו-17 דקות, יותר מהלומיה והגלקסי 2 שסיפוק זמן גלישה של בערך 4 שעות וחצי ושוב נראה כי הדבר נובע בעקבות השימוש במסך AMOLED אשר ידוע כצרכן כבד של סוללה כאשר התצוגה היא בהירה מרובה, כצפוי מגלישה סלולרית שעיקרה תצוגה של טקסט שחור על רקע לבן.

למרות הכל נראה כי מבלי להשתמש ב"ליבה חסכונית" כמו ה-HTC One X (שנעדר משום מה מההשוואה) נראה כי מכשיר הדגל החדש של סמסונג "מספק את הסחורה" מבלי להיות מצוייד בסוללה מפלצתית כמו ה-Razr MAXX ומבלי להקריב את העיצוב הדקיק שמאפיין את המכשיר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.