לאחר שאסוס עדכנה את טאבלט הטרנספורמר פאד לגרסת האנדרואיד החדשה Jelly Bean (או בקיצור – JB), עכשיו הגיעה תורו של מכשיר נוסף. סמסונג העולמית אישרה באופן רשמי כי בשבוע הבא באירוע ה Unpacked 2012 (שיחול ביום רביעי), תכריז החברה על עדכון מכשיר הדגל החדש לגרסת 4.1.1. לא ממש הופתענו, שכן רק לפני מספר ימים הודלפה הגרסה לרשת, אך מהירות עדכון מכשיר הדגל לפני המתחרה הראשית (מישהו אמר HTC?) בהחלט מרשימה.

על פי הודעת סמסונג, לאחר האירוע וההכרזה על הגרסה החדשה, החברה תחל להפיץ את העדכון החדש למכשירי ה-Galaxy S3 בגרסה הבינלאומית בלבד. ניכר כי כפי שעשתה עם עדכון ICS ל- Galaxy S2, גם כאן בעלי המכשיר בארה"ב יישארו מקופחים. בכל אופן, עדכון המכשיר בארה"ב לא צפוי להשתחרר בפיגור רב מדי מהגרסה הבינלאומית, כיוון שהפעם המכשיר הושק בארה"ב בסמוך לתאריך ההשקה העולמית. ההערכות סוברות שבסביבות חודש אוקטובר, אך הודעה רשמית בנושא טרם נמסרה.

ומתי בישראל? ובכן, אין לדעת. לאחר התקרית המביכה בעדכון ה-Galaxy S2 ל-ICS על ידי היבואנית הרשמית, סאני תקשורת, סביר שהפעם העדכון יופץ במועד מוקדם יותר. לנו נותר רק לקוות שיגיע במהרה, לפחות לא כפי שקרה בפעם הקודמת.