סמסונג פרסמה במהלך תערוכת MWC כי היא עובדת על מכשירים מבוססי מעבד ה-Tegra 2 של Nvidia, שכזכור הוא מעבד כפול ליבה 1GHz המשלב יכולות גרפיות גבוהות בזכות מעבד הגרפי הפנימי מסדרת Geforce: “החברות (סמסונג ו-Nvidia) עובדות במשותף כדי להביא מכשיר מבוסס אנדרואיד עם מעבד כפול ליבה לצרכנים, עם חווית משתמש שלא נראתה עוד,” כך אמרו השתיים.

כעת הדיווחים ברשת טוענים כי זה יהיה לא אחר מאשר ה-Galaxy S II שהוכרז (שגם ראינו אותו בוידאו), כשבשווקים מסוימים סמסונג תשיק את המכשיר עם מעבד ה-Tegra 2. כיום, מכשיר ה-S 2  כולל מעבד ה-Orion של Samsung, שגם הוא כפול ליבה, ועד כה סמסונג הטמיעה את מעבד של Nvidia רק ב-Galaxy Tab 10.1 החדש.

לא נשמע כי סמסונג מתכננת את הדור הבא של ה-Galaxy, אלא ייתכן כי היא מייעדת את המכשיר לארה”ב או מקומות אחרים בעולם, שם כדי להתחרות טוב יותר מול מכשירים אחרים כדוגמת ה-Motorola Atrix וה-LG Optimus 2X. האם הפעם נקבל את יציאת ה-HDMI המיוחלת? גם אנחנו מקווים. (מקור)

עדכון: סמסונג מכריזה על Galaxy Z עם Tegra 2 ומסך 4.2"; הגרסה המוזלת ל-GS2

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.