היצרנית הקוראנית הקדימה את הכרזתה בכמה ימים עוד לפני תערוכת IFA שתפתח ב-2 לספטמבר והכריזה על גרסה משודרגת של מכשיר ה-Galaxy S II הפופולרי. תוספת קטנה בשם (LTE) לא מבטאת את השדרוג הלא קטן שעבר על המכשיר שעושה היסטוריה כאשר מדובר במכשיר הראשון המסוגל לפעול כמעט בכל העולם בזכות תמיכה במספר רשתות שונות –  LTE דור 4 המספק עד 100Mbps להורדה ו-50Mpbs להעלאה, זאת בשילוב בתמיכה ברשתות GSM ו-WCDMA.

סמסונג לא מסתפקת רק בכך ומשדרגת גם את מסך ה-Super AMOLED Plus האיכותי  למשהו לא סטנדרטי בגודל של 4.5 אינצ' (!), כשגם המעבד זכה לשדרוג וקפץ מ-1.2Ghz ל-1.5GHz כפול ליבה כמובן. את כל זה תחזיק סוללה בת 1850mAh שתאפשר לכם לסחוט עוד כמה שעות טובות מהסלולרי שלכם כשתזדקקו לכך.

האם מדובר באותו מכשיר בשם Hercules (הרקולס) עליו שמענו מספר פעמים בחודש האחרון? אין לדעת, אך אולי רק כדי לסקרן אותנו, סמסונג לא מנדבת יותר מידי מידע, ואת ההכרזה המלאה היא מתכוונת לערוך בהמשך השבוע בתערוכת IFA ואז גם נקבל הצצה ראשונה למכשיר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.