לסמסונג יש במה להתגאות כשבתחילת השבוע החברה הקוריאנית קבעה שיא חדש במגרש הביתי שלה: ה-Galaxy S II, מכשיר כפול הליבה של החברה קבע שיא מכירות של כל הזמנים לסמארפון בקוריאה. כבר בחודש הראשון שבו הושק המכשיר נמכרו מליון יחידות שלו, שאם לעשות חישוב פשוט זה מכשיר אחד שנמכר כל 3 שניות, הישג בהחלט מרשים ב"קרב" להיות היצרנית הכי טובה יחסית למקום שממנו מגיעים כל המכשירים המדהימים לעולם בזמן האחרון. כדי להצטנע במעט, גורמים בחברה המקומית טענו שלגלאקסי אס לקח כחודשיים להגיע להישג דומה.

המכשיר כיכב רבות בכותרות המקומיות בקוריאה בעת האחרונה וכבר בתחילת המכירות בסוף חודש אפריל בקוריאה, ההצלחה הייתה ידועה מראש, כשמספר ימים לפני כבר נמכרו 200 אלף יחידות בהזמנה מוקדמת ולאחר 8 ימים המספר הזה הוכפל פי שתיים ולבסוף המכירות הגיעו לחצי מליון יחידות תוך שבועיים בלבד. למעשה, לא רק שה-Galaxy S II קבע שיא הזמנות במכירה מוקדמת רק בקוריאה, אלא הוא אפילו רשם מכירות גבוהות יותר מזה של האייפון 4.

כמו תמיד, מאחורי כל הצלחה מסתתר סוד והסוד של סמסונג היה לנצל את חולשתה של אפל בשוק המקומי. המכשיר של סמסונג תמך בכל הרשתות ולא סבל מבעיות תקשורת, הגיע עם חומרה מתקדמת בדיוק בזמן, מסך Super AMOLED Plus מדהים, מהירות גלישה של 21 מגה לשנייה בדור השלישי, עובי נדיר של 8.9 מ"מ בלבד ועיצוב מרשים מבחוץ וגם של המערכת מבפנים, כשבאותו הזמן האייפון 4 סבל מחוסר התאמה לרשתות הסלולר המקומיות ולא היה מתקדם ותחרותי מספיק למשתמשים בשוק המקומי, וזאת נוסף לרשת KT שהייתה לרשת היחידה עד לאחרונה למכור את האייפון 4.

קרא עוד:  סמסונג משיקה דגמים משודרגים ל-Galaxy A30 ו-A50

בסמסונג מקווים לחזור על ההצלחה בזאת גם ברחבי ארצות הברית ואירופה עם מכירתו של ה-Galaxy S II בשלל גרסותיו שיגיעו לרוב מפעילות הסלולר המקומיות ומבטיחה אפילו לקבוע שיאים חדשים ולהגיע למספרים גבוהים מאלו שהגיעה אליהם בקוריאה. (מקור)