דיווח MWC 2011: אמש הכריזה סמסונג על דור ההמשך ל-Samsung Galaxy S 2, מכשיר הסלולר מבוסס אנדרואיד 2.3 עם מסך גדול יותר ומראה דקיק.  סמסונג הציגה היום את המכשיר בביתן בתערוכה, ולנו הייתה הזדמנות ראשונה להתרשם ממנו וגם לספק לכם צילומים ווידאו (שנעלה בהמשך).

כזכור, ה–Galaxy S II יהיה מבוסס על מסך מסוג Super AMOLED Plus בגודל 4.3 אינץ' ברזולוציה של 800X480 פיקסלים, בעובי דקיק של 8.49 מ"מ בלבד וישקול , 116 גרם בלבד.  ל-Galaxy S II Samsung  מעבד ליבה כפולה XMM6260 + 1GHz וחומרת 3D יחד עם זיכרון RAM 1GB והוא יושק ב-2 גרסאות שונות שכל אחת תכיל 16GB או 32GB . מערכת ה-Android 2.3 Gingerbread תרוץ על המכשיר יחד עם ה-TouchWiz המחודש (גרסה 4.0), שיוסיף מגוון של ווידג'טים נוספים ומצלמת 8 מגה-פיקסל עם צילום וידאו fHD ב-30 פריימים לשנייה.

עדכון: עכשיו יש גם וידאו!

הכותב היה אורח של חברת יורוקום, נציגת נוקיה בישראל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.