רבים ממכם הרוכשים את מכשירי הסמארטפונים עוד לפני שהגיעו ארצה יודעים שזה מעט מאתגר לפתוח את המכשיר לשימוש ברשתות הסלולר המקומיות, זאת במידה ורכשתם מכשיר נעול. בארץ חל החוק על איסור לשווק מכשירים נעולים אך לא בכל העולם זה כך.

ה-Galaxy S II שהחל להימכר במספר מדינות בעולם לרוב יגיע נעול למפעילה, ולא מפתיע אותנו לשמוע כי מפתח ב-XDA, ניצל את רשימת הקודים שמגיעה, הפלא ופלא – עם המכשיר עצמו והשיק אפליקציה הפותחת את המכשיר מנעילה ל-SIM Free.

האפליקציה בשמה Galaxy S2 SIM Unlock דורשת כמובן שהמכשיר יהיה פרוץ (Root) ובלחיצת כפתור לאחר התקנתה היא תפתח לכם את המכשיר. למעשה היא מבצעת חיפוש במכשיר אחר קוד הנעילה וגם מזהירה כי אין לבצע תהליך זה בשנית כדי למנוע נעילת המכשיר עד כדי מצב קיפאון. את האפליקציה תוכלו להוריד, שלא במפתיע דרך האנדרואיד מארקט, זאת בהנחה שגוגל לא תידרש להסיר אותה בקרוב. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.