ביומיים האחרונים אנו מקבלים דיווחים כי מכשיר הדגל החדש של סמסונג, ה-Galaxy S2 מתעכב בהשקתו בעולם וכי השקתו בעולם תדחה לחודש מאי לפחות. כעת נחשפת הסיבה לכך, וזו סיבה טובה בהחלט: כפי שפורסם בעמוד הפייסבוק של החברה, מעבד כפול הליבה בתדר 1Ghz ישודרג ל-1.2GHz.

בעת הכרזתו בחודש פברואר טענה סמסונג כי זהו מכשיר הכפול ליבה המהיר ביותר. המעבד שבחרה סמסונג הוא Exynos Cortex-A9 שהיא בעצמה פיתחה, זאת כנגד האפשרות לבחור ב-Tegra 2 הקיים ב-Atrix ו-Optimus 2X, שזו תחרות קשה בפני עצמה וכנראה עוד יותר מול מעבד ה-A5 של אפל שכבר הצליח להוכיח את יכולתו מול ה-Tegra 2, לכן זוהי סיבה מספיק טובה כדי לשווק את המכשיר עם מעבד חזק יותר. יש לציין כי סמסונג כן תשווק את המכשיר גם בגרסת Tegra 2 וכפי הנראה הדחייה לא תפגע בהשקת גרסה זו של המכשיר.

מחירים שכבר התפרסמו באתר Clove באנגליה גבוהים ביחס למחירי השוק ושם נמכר המכשיר ב-£528 ($860) לגרסת 16GB ו-£708 ($1,152) לגרסת 32GB, אך באתר עדיין מופיע המעבד בתדר 1GHz.

איך שלא נסתכל על זה קיבלנו שדרוג נחמד, שיכול להועיל במיוחד ביישומים שידרשו זאת, אך נשאלת השאלה האם וכיצד זה ישפיע על הסוללה ואולי צפויה לנו הפתעה גם מהכיוון הזה. (מקור)

עדכון: סמסונג צייצה כי התכנון המקורי לא השתנה ותשיק את המכשיר בחודש אפריל (החודש) בחלק מהמקומות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.