הפתעה (לא מאוד) גדולה כשסמסונג הכריזה על הגלקסי אס 3 מיני, גרסה קטנה יותר למכשיר האס 3 וכאלטרנטיבה למי שמעוניין במסך בגודל שיותר מזכיר את גודלו של האייפון 5. כעת לאחר שהוכרז הגלקסי אס 4, גם לו אנו צפויים לראות גרסת מיני, ואת האמת זה הגיע מוקדם משציפינו.

ציוץ קטן של המשתמש @ErmEchkiN מרוסיה חשף תמונה ראשונה של מה עשה באזז לא קטן ברשת בשעות האחרונות, הגלקסי אס 4 מיני. יחד עם התמונה, הגיע גם מפרט מעניין, כך שעל פי הדברים, האס 4 מיני יהיה בגודל של 4.3 אינצ’ עם מסך SuperAMOLED מסוג qHD המספק עד 255 צפיפות פיקסלים. הוא יפעל על מעבד כפול ליבה 1.6GHz וירוץ כמובן על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.2.2 וממשק ה-TouchWIZ Nature UX 2.0 על גביו.

הגלקסי אס 4 מיני (או Galaxy S 4 mini GT-I9190) יגיע גם בתצורה של זוג כרטיסי SIM או גרסת SIM בודד וכפי שניתן לזהות מהתמונות, הוא מעוצב בדומה לאחיו הגדול. הוא צפוי להגיע מתישהו מספר חודשים לאחר השקתו של האס 4, בחודשים יולי-אוגוסט, אבל עוד מוקדם לדעת מה יהיה מחירו. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.