מכשיר הדגל של סמסונג בתחום הסלולר השנה יהיה ללא ספק ה-Galaxy S II. המכשיר משדרג את הדור הנוכחי במספר דרגות, כשהוא מביא מעבד כפול ליבה ומסך גדול עוד יותר. את המכשיר צילמנו אמש בתערוכת MWC 2011 וכעת אנחנו מוספים גם וידאו הדגמה ראשון.

כזכור, ה–Galaxy S II יהיה מבוסס על מסך מסוג Super AMOLED Plus בגודל 4.3 אינץ' ברזולוציה של 800X480 פיקסלים, בעובי דקיק של 8.49 מ"מ בלבד וישקול , 116 גרם בלבד.  ל-Galaxy S II Samsung  מעבד ליבה כפולה 1GHz וחומרת 3D יחד עם זיכרון RAM 1GB והוא יושק ב-2 גרסאות שונות שכל אחת תכיל 16GB או 32GB. מערכת ה-Android 2.3 Gingerbread תרוץ על המכשיר יחד עם ה-TouchWiz המחודש (גרסה 4.0), שיוסיף מגוון של ווידג'טים נוספים ומצלמת 8 מגה-פיקסל עם צילום וידאו fHD ב-30 פריימים לשנייה. הוא יגיע לחנויות בחודשי מאי-יוני, כאשר הוא יגיע גם לישראל זמן קצר לאחר העולם.

הכותב היה אורח של חברת נוקיה בתערוכה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.