הטלפון המדובר ביותר של השנה הוא ללא ספק ה-Galaxy S, ספינת הדגל של סמסונג: מכשיר מבוסס אנדרואיד בעל מפרט חזק, עיצוב דקיק ומסך Super AMOLED מרהיב שבהחלט השאיר את חותמו בעולם המכשיר אנדרואיד, שנותן פייט רואי למתחרה מבית Apple.

היום עם הכרזתו של ה-Galaxy Pro, נראה שבסמסונג לא מסתפקים בלנגוס בנתח השוק של ה-iPhone אלא מכוונים גם לפלח המשתמשים של מכשירי ה-Blackberry. המכשיר מיועד למשתמש העסקי, שעד כה בחר במכשירים של RIM או Nokia בעיקר בזכות המקלדת הפיזית הנוחה.  ניתן להגדיר את ה-Pro כדמוי Blackberry לא רק בגלל העיצוב האייקוני אלא גם השימוש בחומרים "יוקרתיים" כמו מתכת ואלומיניום מוברש.

בגזרת המפרט לא נראה שיש פה מכשיר יוצא דופן, בנוסף למקלדת ה-Galaxy Pro ישלב מסך מגע 2.8 אינצ’ 320×240, עם מעבד 800MHz חזק יחסית על גבי האנדרואיד 2.2.1. המצלמה מעט חלשה בעלת 3 מגה פיקסל בפוקוס קבוע ללא פלאש כלשהו, וכן יכלול קישוריות WiFi, חריץ microSD ויגיע עם 2GB זיכרון פנימי. המכשיר יכלול גם מהדורה מותאמת אישית של מעטפת ה-TouchWiz שעברה התאמה לקהל העסקי וכוללת כעת את ה-Social Hub Premium, שעל-פי השמועות לא יספק רק עדכונים מרשתות חברתיות אלא גם ממקום העבודה, כמו עדכונים על פגישות וכו'. המכשיר יגיע לאירופה כבר בחודש הבא כשבתחילה מתוכנן להימכר באנגליה ולאחר מכן יגיע למקומות נוספים בעולם. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.