חודשים ספורים טרם חשיפתו הרשמית של ה-Galaxy Note 10 מבית סמסונג (Samsung), עלה לרשת סרטון המתיימר לחשוף את עיצובו של מכשיר הדגל החדש מכל זווית אפשרית. בעוד שהמקור, חשבון הטוויטר OnLeak, הוכיח עצמו כאמין למדי בעבר, כמובן שאין כרגע כל דרך לאמת האם זהו אכן עיצובו של המכשיר החדש, או רק משאלת לב של מעריץ מוכשר.

בהנחה כי אכן ניתן ללמוד מהסרטון אודות עיצובו של ה-Note 10, הרי שסמסונג שוקדת על שינוי דרמטי למדי במראה המכשיר ביחס לדורות הקודמים. ה-Galaxy Note 10 נראה דק ומינימליסטי יותר, עם מסך בגודל 6.3 אינץ׳ המכסה כמעט את כל שטח פני המכשיר, כולל סורק טביעות אצבע מובנה, וחור בעבור עדשת המצלמה.

מאחור כולל המכשיר מערך צילום של שלוש עדשות שכמעט ואינן בולטות מעבר לגוף הטלפון. בצידו כפתורי הפעלה ושליטה בעוצמת השמע – אך נראה שבסמסונג החליטו להפטר מהכפתור הייעודי להפעלת הסייענית הדיגיטלית ביקסבי (Bixby). בעוד שעל שינוי זה צפויים רבים מהלקוחות לברך, שינוי מעט פחות משמח הוא הסרתו של חיבור האוזניות הסטנדרטי (3.5 מילימטרים), לראשונה במכשיר דגל מבית היצרנית הקוריאנית.

ה-Note 10 שומר כמובן על עט ה-S-Pen, וניתן להבחין בחריץ המשמש לאחסונה בתחתית המכשיר. כמו כן, צפויה סמסונג להכריז גם על דגם ״Pro״ של המכשיר, עם מסך גדול עוד יותר – כנראה 6.75 אינץ׳. ההכרזה הרשמית תגיע ככל הנראה בחודש אוגוסט.

קרא עוד:  וואווי תקנה מודמים ל-5G ממדיה-טק לשילוב במכשירי ביניים