לא שחסר הדלפות על Galaxy Note 9, אבל כשסמסונג (Samsung) עושה זאת בעצמה זה כבר משהו אחר. כפי שדווח ב-SamMobile, החברה חשפה ככל הנראה בטעות, סרטון וידאו רשמי של המכשיר עם כמה פרטים חדשים.

הסרטון שהועלה ליוטיוב (YouTube) וכצפוי גם הוסר, מציג את ה-Galaxy Note 9 החדש ומציג חלק מהחידושים. תחילה החברה מתגאה בסוללה ליום שלם, זאת בזכות סוללה בהספק של 4,000 מיליאמפר/שעה, זאת בהשוואה ל-3,300 מיליאמפר בדגם הנוכחי.

עוד נראה כי החברה תציע גם דגם בנפח אחסון לא סטנדרטי, של 512 גיגה-בייט לשימוש לתכני המשתמש. בסרטון נראה מקום לכרטיס הרחבה מסוג microSD בו מוכנס כרטיס גם כן בנפח זהה, כך ש-Note 9 מסוגל לספק עד 1 טרה-בייט לאחסון פנימי.

בין לבין נראה גם ה-S Pen בצבע הצהוב שבמרכזו הכפתור, שלגביו לא חשף הסרטון דבר אך כבר דיווחנו כאן כי זה יאפשר שליטה על המוזיקה, זאת בנוסף לשלל יכולות השרבוט והציור המוכרות של הסדרה.

החשיפה הרשמית של Galaxy Note 9 תיערך ב-9 באוגוסט.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.