יצא לנו לראות לאחרונה מספר רומים בגרסה 4 של מערכת ה-ICS שהודלפו ל-Samsung Galaxy S2, ו-HTC Sensation XE, אך עדיין לא את זה של הטאבלטפון של סמסונג, ה-Galaxy Note. אמש מקור סיני הדליף לראשונה רום ICS למכשיר המדובר בגרסת ה- GT-I9220.

בסרטון מטה, (של gsm arena, שהתקינו את הרום על מכשיר גלקסי נוט שהיה ברשותם) אפשר לראות את השינויים שמביאה אתה הגרסה החדשה. הרום נראה יציב ומספיק טוב לשימוש יומיומי, כמו כן כל החומרה נתמכת ברום החדש כולל עט ה- S pen שמגיע עם המכשיר. הרבה שינויים בעיצוב והאפקטים החזותיים שמביא אתו ICS לא ראינו ברום הזה מכיון שה-TouchWiz UI של סמסונג מכסה את רובם.

חלק מהשינויים שכן שמנו לב אליהם היו במסך ההגדרות שבו נוספה אופציה להציג את אחוזי הסוללה על האייקון של הסוללה עצמו ומסך ההגדרות נראה קצת שונה, ישנם מספר אפקטים חדשים בכניסה ויציאה מאפליקציות, דפדפן אינטרנט חדש (!) שמביא איתו שיפור עצום גם מבחינת מהירות וגם מבחינת פונקציונליות, אזור ההתראות במכשיר (שנפתח באמצעות גלילה מלמעלה למטה) מביא אתו שינוי נחמד ומאפשר כעת להסיר התראות באמצעות החלקה לצד על ההתראה שברצונכם להסיר, וכמובן מנהל המשימות החדש שמאפשר לכם לסגור משימות שרצות ברקע על ידי החלקה לצד.

על פי הדיווחים הרום תואם רק לגרסת ה-GT-I9220 של המכשיר ולא ל-N7000 (שהיא הגרסה האירופאית) אז אנחנו לא ממליצים להתקין את הרום הנוכחי על המכשיר שלכם. החדשות הטובות הן שככל הנראה כבר בחודש-חודש וחצי הבאים נראה גרסה רשמית ובינלאומית של סמסונג לגלקסי נוט וככל הנראה גם ל-SGS2, עד אז נאלץ להמתין בסבלנות ולעקוב אחר הדלפות נוספות שיגיעו. (מקור)

קרא עוד:  חדש מסמסונג: הזרמת משחקים מהמחשב ל-Note 10

עדכון: גם הרום הרשמי לדגם ה-N7000 דלף לרשת.