מכשיר הפאבלט מהדור הקודם של סמסונג, ה-Galaxy Note 2 החל לקבל עדכון לגרסת האנדרואיד 4.4.2 'קיקטקט'. לפי SamMobile, העדכון הרשמי החל לצאת היום בצרפת והערכות הן כי אט אט סמסונג תשחרר את העדכון לכלל המדינות למחזיקים את הדגם הבינלאומי (N7100).

את העדכון האחרון קיבלו משתמשי ה-Note 2 בתחילת השנה, אז זה היה לגרסת האנדרואיד 4.3, עדכון שנחשב גדול יחסית וסידר מספר באגים והוסיף יכולות חדשות. העדכון החדש לא צפוי להביא את בשורת הממשק החדש של ה-Galaxy S5 או ה-Note 3 למשתמשי ה-Note 2 ומדובר רק בעדכון של תיקוני באגים והשיפורים המציעה גוגל בגרסת 4.4.

על פניו נראה כי מדובר בתחילת ההפצה של העדכון העולמי, כך שסביר כי זה ייקח זמן להגעתו למכשירים בישראל וכן למכשירים שנרכשו דרך מפעילות הסלולר המקומיות.

Samsung Galaxy Note 2

מכשיר ה-Galaxy Note 2 הוכרז ביוני 2012, בעל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה 720x1280, מבוסס על מעבד Quad-core 1.6 GHz Cortex-A9 וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.3, מצויד במצלמה 8 מגה פיקסל וסוללת 3100mAh. עוד הוא כולל גם עט סטילוס ומגוון פונקציות אחרות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.